تاریخ: ۱۰:۵۷ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

نماینده مردم مرودشت در مجلس گفت: برنامه‌های سلطانی‌فر با توجه به نیازهای ورزش و جوانان تنظیم شده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدمهدی برومندی نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۲۹ مرداد) پارلمان و در جریان بررسی رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم، در موافقت با وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، گفت: در دوران وزارت آقای سلطانی‌فر به ورزش روستایی و زیرساخت‌های ورزش فیزیکی توجه زیادی شده است که این از نقاط قوت وی محسوب می‌شود.

وی با اشاره به حمایت‌های وزیر پیشنهادی ورزش از مجلس به منظور اتخاذ تصمیمات دقیق برای حوزه ورزش در زمان تصویب برنامه ششم توسعه در مجلس، اظهار داشت: در زمان وزارت آقای سلطانی‌فر یافتن فدراسیون‌های ورزشی سامان‌دهی شدند؛ سلطانی‌فر ضمن برگزاری انتخابات مجامع ورزشی، توجه ویژه‌ای به حوزه پیشکسوتان ورزش و همین‌طور ورزش بانوان داشته است که از وی می‌خواهیم این روند ادامه یابد.

نماینده مردم مرودشت در مجلس، وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان را انسانی ولایتمدار، خوش اخلاق و باهوش دانست و از وی به عنوان یکی از سرمایه‌های کشور یاد کرد.

برومندی با تأکید بر اینکه وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان تعامل خوبی با نمایندگان مجلس دارد، افزود: سلطانی‌فر در همه جای ایران مدیریت کرده است و سال‌ها به عنوان معاون سازمان تربیت بدنی، عضو شورای شهر تهران و رئیس سازمان میراث فرهنگی خدمت کرده است.

وی تصریح کرد: باید در رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی به برنامه‌های آنان توجه کنیم، برنامه‌های آقای سلطانی‌فر با توجه به اسناد بالادستی و نیازهای حوزه ورزش و جوانان تنظیم شده است.

نماینده مردم مرودشت در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: خانه‌های جوان برای اولین بار در استان‌ها در دوران وزارت آقای سلطانی‌فر راه‌اندازی شده که گام موثری در استعدادیابی جوانان است؛ وی در مدت کوتاه مسئولیت، ۳۰ سفر استانی داشته و پروژه‌های نیمه‌تمام ۲۰ ساله و ۳۰ ساله را به اتمام رسانده است

/تسنیم

پاسخی بگذارید