1. احتمال جدایی آقای بی تقصیر در قرچک / قرچک، آخرین ایستگاه ابطحی!؟
تاریخ: ۱۱:۳۰ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۶
نام نویسنده: sobhan

شنیده ها حاکی از آن است درصورت شکست شهروند مقابل منصوری، همکاری ساروی ها با ابطحی خاتمه میابد.   به گزارش مازند اسپرت ، از ساری خبر می رسد دیدار این هفته شهروند مقابل شهیدمنصوری قرچک آخرین فرصت سیدمهدی ابطحی برای کسب نتیجه است و در صورت شکست در این دیدار خارج از خانه، جدایی […]

0101شنیده ها حاکی از آن است درصورت شکست شهروند مقابل منصوری، همکاری ساروی ها با ابطحی خاتمه میابد.

 

به گزارش مازند اسپرت ، از ساری خبر می رسد دیدار این هفته شهروند مقابل شهیدمنصوری قرچک آخرین فرصت سیدمهدی ابطحی برای کسب نتیجه است و در صورت شکست در این دیدار خارج از خانه، جدایی ابطحی از شهروند را باید قطعی دانست.

شهروند ساری در فصل جدید برخلاف سالیان گذشته تمریناتش را زود آغاز کرد و با اینکه اسکلت فصل گذشته این تیم حفظ و ۳ مهره لیگ برتری نیز جذب این تیم شده اند، اما نتایج خوبی را کسب نکرده و موجب ناراحتی طرفداران و هم چنین نارضایتی مسئولان این تیم شده است. تیم شهروند از ۸ دیدار گذشته خود فقط ۸ امتیاز کسب نموده و در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار گرفته است.

از رضا لک بعنوان یکی از گزینه های سرمربیگری شهروند نام برده می شود. لک پیش از آغاز فصل نیز مذاکراتی با ساروی ها داشت اما به توافق نهایی نرسید. البته توافق لک با شهروند منوط به جلب رضایت این مربی از مسئولین میثاق می باشد. گفته می شود لک چند روزی است در تمرینات میثاق شرکت نمی کند.

پاسخی بگذارید

مازنداسپورت بنر آبی
فروشگاه ورزشی علیرضا
استخر قصر آبی مراد محمدی ساری - جویبار
خزرنما
ماهک
دستهای مهربان
مکان تبلیغ شما
مازنداسپورت بنر سبز
مازنداسپرت تبلیغات
تبلیغ2
مکان تبلیغ
تنکابن 24
تبلیغ شما
قالب خبری