تاریخ: ۹:۴۳ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتسال ارژن شیراز گفت: بعد از دریافت گل سوم مقابل مس سونگون بازیکنان تیمم به دلیل خستگی به لحاظ بدنی کم آوردند و به خواب عمیق رفتند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حمید کمالی درباره شکست سنگین ۶ بر یک تیم ارژن شیراز مقابل مس سونگواظهار داشت: ما با یک تیم خوب، باکیفیت و صدرنشین لیگ برتر بازی داشتیم. با اینکه می‌دانستیم بازی سختی داریم، اما در نیمه اول عملکرد بسیار خوبی داشتیم. قبل از اینکه مس سونگون به گل دوم خود برسد، چند موقعیت خوب گلزنی خوب داشتیم که با بی‌دقتی از دست دادیم. در مجموع نیمه اولِ خوبی داشتیم و اختلاف فقط یک گل بود.

وی ادامه داد: در نیمه دوم زمانی که گل دوم را دریافت کردیم، دیگر بدن بازیکنان‌مان خالی شد، تمرکزمان به‌هم خورد و به خواب عمیق رفتیم. علت این موضوع هم خستگی بازیکنان و دیر رسیدن تیم به تبریز بود. همان‌طور که گفتم نیمه دوم عملکرد اصلاً خوبی نداشتیم و آن هم به دلیل خستگی و خواب آلودگی بازیکنان بود.

سرمربی تیم ارژن شیراز درباره دلیل سفر دیرهنگام تیم ارژن به تبریز،‌ گفت: از اول هفته گذشته گفته بودند که به دلیل مشکلات مالی به تبریز نمی‌رویم، اما روز پنجشنبه اداره کل ورزش و جوانان استان فارس اعلام کرد که به این شهر سفر کنید. ما خودمان نیز برای اینکه در لیگ برتر بی‌نظمی ایجاد نشود، قصد داشتیم در دیدار مقابل مس هر طور شده بازی کنیم. به دلیل اینکه دیر اقدام کردیم، بلیت پیدا نشد و مجبور شدیم ساعت هشت صبح از شیراز به تهران بیاییم و ساعت یک ظهر هم از تهران به تبریز سفر کنیم. همه هم می‌دانند با این خستگی شاید بشود یک نیمه خوب بازی کرد، اما در نیمه دوم بدن بازیکنان کم می‌آورد.

کمالی در ادامه تصریح کرد: تیم ما به جز بازی مقابل فرش‌آرا در همه بازی‌ها خوب بوده‌ است،‌ فقط در بحث تمام‌کنندگی مشکل داریم که آن هم به دلیل مشکلات مالی که داشتیم، نتوانستیم در فصل نقل‌و‌انتقالات بازیکنی جذب کنیم.

وی در پاسخ یه این پرسش که با این مشکلات تکلیف تیم ارژن چه خواهد شد،‌ خاطرنشان کرد: این تیم مشکل روحی دارد و تا این مشکل حل نشود، نمی‌شود کاری کرد. روز گذشته هم به مسئولان تیم اعلام کردم که دیگر کاری از دست من برنمی‌آید. فردا (یکشنبه) با مدیریت باشگاه جلسه داریم تا ببینیم چه می‌شود. باید کریمی (مدیرعامل تیم ارژن) تکلیف تیم را هر چه زودتر مشخص کند.

/تسنیم

پاسخی بگذارید