تاریخ: ۹:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

هافبک تیم فوتبال خوزستان اعتقاد دارد، پنالتی گسترش فولاد در مصاف با این تیم درست نبوده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی‌اصغر عاشوری درباره پیروزی تیمش مقابل گسترش فولاد در هفته چهارم لیگ برتراظهار داشت: ما توانستیم از شرایط میزبانی، گرمای هوا و پتانسیل فنی خودمان استفاده کنیم و هواداران هم سنگ‌تمام گذاشتند تا سه امتیاز را بگیریم. ما در این بازی فرصت‌های خوبی برای گل زدن داشتیم و فکر می‌کنم که مستحق برد بودیم.

وی در ادامه افزود: بعد از اینکه گل اول را زدیم می‌خواستیم نتیجه را حفظ کنیم به همین دلیل کمی عقب‌نشینی کردیم. متأسفانه در این زمان گل مساوی را خوردیم، ولی پنالتی گسترش فولاد اصلاً درست نبود. کار ما سخت شده بود، ولی خوشحالم جبران کردیم و سه امتیاز را گرفتیم.

هافبک تیم فوتبال خوزستان با اشاره به گلزنی مهدی رحیم‌زهیوی بعد از پشت سر گذاشتن مصدومیت گفت: ما از گل زدن او خوشحال شدیم و امیدوارم روند موفقیت مهاجمان فولاد ادامه داشته باشد و آنها دوباره گل بزنند و به روزهای اوج برسند.

عاشوری در مورد گلی که در این بازی به ثمر رساند، گفت: این گل نتیجه زحمات بچه‌ها بود. من چند فرصت را از دست داده بودم، ولی توانستم در نهایت گل بزنم. ما قبل از بازی مراسمی را برای یادبود شهید حججی انجام دادیم و معتقدم که روح او به ما کمک کرد. می‌خواهم بگویم که همه ما به یاد این شهید بزرگوار هستیم.

/تسنیم

پاسخی بگذارید