تاریخ: ۸:۴۵ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۶
نام نویسنده: sobhan

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: دانش آموز زهره حسن نتاج از دبیرستان دخترانه صبوری شهرستان بابل توانست در دومین دوره مسابقات تکواندو نونهالان جهان در شهر موجو کره جنوبی مدال طلای جهان را کسب نماید.   به گزارش مازند اسپرت ، سید علی قاسمی روز یکشنبه افزود : این دوره از مسابقات با حضور […]

1212444مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: دانش آموز زهره حسن نتاج از دبیرستان دخترانه صبوری شهرستان بابل توانست در دومین دوره مسابقات تکواندو نونهالان جهان در شهر موجو کره جنوبی مدال طلای جهان را کسب نماید.

 

به گزارش مازند اسپرت ، سید علی قاسمی روز یکشنبه افزود : این دوره از مسابقات با حضور ۴۶۵ تکواندوکار از ۵۹کشور جهان به میزبانی کره جنوبی آغاز شد، که زهره حسن نتاج از دبیرستان دخترانه صبوری دوره اول متوسطه در وزن ۵۵- کیلوگرم توانست مدال طلای جهان را به خود اختصاص دهد.


وی تصریح کرد: زهره حسن نتاج تکواندوکار وزن هشتم ۵۵- کیلوگرم در این دوره از مسابقات نماینده آمریکا را ۱۸ بر ۱۶ برد، سپس تکواندوکاری از کره جنوبی را با نتیجه ۱۴ بر۲ شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد و در راند طلایی تکواندوکار اسپانیایی را از پیشرو برداشت و در فینال نیز با غلبه بر نماینده صربستان ۱۷ بر ۱۰ توانست مقام اول و طلای دومین دوره مسابقات تکواندوی قهرمانی نونهالان جهان را از آن خود کند.

پاسخی بگذارید