به مناسبت گرامیداشت هفته دولت ؛
تاریخ: ۱۶:۰۳ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۸
نام نویسنده: روح الله سلطانی
مسابقات تیراندازی باکمان خارج سالن  در قسمت بانوان برگزارگردید + نتایج

مسابقات تیراندازی باکمان خارج سالن گرامیداشت هفته دولت با معرفی برندگان به کار خود پایان داد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،درحاشیه این رقابت ها غزانی نائب رئیس هیات تیراندازی با کمان استان مازندران با ابراز خرسندی از استقبال خوب بانوان کماندار مازندران از این رقابت ها عنوان داشت: این مسابقات با هدف سنجش میزان سطح کمانداران بانوی مازنی و ترغیب و تشویق انان به تلاش بیشتر  برگزار گردید.

وی افزود : این رقابت ها در دو رده سنی بزرگسالان و نونهالان در دو گروه A و C به میزبانی هیات استان برگزار شد.

غزانی سطح این رقابت ها را مطلوب و در حد انتظار دانست و ادامه داد: با توجه به برگزاری رقابت های خوب در مقیاس کشوری به میزبانی استان مازندران از سال ۹۴ تا کنون ، سطح تیراندازی با کمان استان رشد بسیار خوبی داشته است و تلاش می شود این رشد تداوم یابد.

نائب رئیس هیات تیراندازی با کمان استان مازندران حضور  راحله خیرالله زاده را به عنوان یک مربی بانوی مازنی در تیم ملی و همچنین حضور موفق سکینه قاسمپور در سال های قبل در تیم ملی را نشان از وجود این پتانسیل در استان دانست  و گفت : قطعا باز هم می توان چنین افتخاراتی را در سطوح بالاتر کسب نمود.

وی تلاش ریاست هیات استان در این رابطه را بی تاثیر نداست و افزود: حسین فرهادی به عنوان رئیس هیات استان، با اعتماد به مدیریت بانوان و دادن استقلال به کمیته ها توانست در سال ۹۶ رویکرد هیات استان را به سمت خود اتکایی تغییر دهد و این گام بسیار موثری در تقویت بضاعت هیات استان و شهرستان هاست.

این مقام مسئول ادامه داد: هیات های شهرستانی با تقویت بنیه انسانی  خود می توانند نگاه به  تیروکمان شهرستانها را به سمت نگاه محترمانه و ارزشی عوض کنند. البته در حال حاضر نیز کارهای بسیار قابل توجه و مثبتی صورت گرفته که دعوت از امیر محمد قربانزاده به اردوی تیم ملی و حضور موفق تیم رهنمای رامسر در لیک کشوری و همچنین موفقیت رمضان بیایانی در تیم ملی تیروکمان جانبازان نشان دهنده همین امر است.

وی افزود: مهمترین رکن این مسابقات حضور موفق تیم داوری بومی بوده است که پس از مدتها توانستیم از این لحاظ به استقلال و خود اتکایی صددرصد دست یابیم.

خاطر نشان می سازد مسابقات تیراندازی با کمان  بانوان گرامیداشت هفته دولت  از صبح  جمعه ۲۷ مرداد ماه با حضور ۲۸ کماندار از هشت شهرستان در محل آکادمی تیراندازی با کمان استان آغاز و عصر همان روز به اتمام رسید.

ریکرو حرفه ای
۱. رویا رحیمی
۲. فاطمه بابایی
۳ فاطمه حسنی

کامپوند حرفه ای
۱. نسا طالب پور
۲. منیره حسبنی
۳. زهرا علیپور

ریکرو نونهالان
۱. نیکی رحمتی
۲. روناک نوع پرست
۳. ارمیتا کاظم زاده

ریکرو نیمه حرفه ای بزرگسالان
۱. فاطمه حعفری
۲. مرضیه حسن پور
۳. شمیم عباسیان

 

پاسخی بگذارید