تاریخ: ۹:۵۷ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی ایتالیایی باواریایی‌ها به دستور باشگاه مبنی بر ترک سیگار در محل تمرینات تیم واکنش جالبی نشان داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علاوه بر تغییرات فراوانی که فصل جدید برای بایرن مونیخ به همراه می‌آورد، سرمربی این تیم کارلو آنچلوتی باید خودش را با یک تغییر بزرگ دیگر هم وفق دهد؛ در واقع از او خواسته شده است که عادتی قدیمی را کنار بگذارد.

به گزارش نشریه دیلی‌میل، حسن سالی‌حمیدزیچ، مدیر ورزشی باشگاه بایرن مونیخ به آنچلوتی گفته است که دیگر حق ندارد داخل مجموعه تمرینی بایرن مونیخ سیگار بکشد. با اینکه مدت زیادی از روی کار آمدن سالی حمیدزیچ ۴۰ ساله نمی‌گذرد و او تنها ۳ هفته است که به عنوان مدیر ورزشی باواریایی‌ها معرفی شده است، اما او قانونی برای زمین تمرینی تیم وضع کرده که کارلتو هم ملزم به اجرای آن شده است.

حمیدزیچ به شبکه اسکای اسپورتس گفت: از کارلو آنچلوتی خواستم که در داخل باشگاه سیگار نکشد و البته او هم پذیرفت. او یک مربی حرفه‌ای واقعی است.

آنچلوتی اما از منع شدن از سیگار کشیدن در مجموع تمرینی باواریایی‌ها نه تنها ناراحت نشد بلکه آن را به نوعی یک اتفاق مثبت دانست. سرمربی سابق پاری‌سن ژرمن گفت: اینکه از سیگار کشیدن در داخل باشگاه منع شده‌ام برای سلامتی‌ام خوب است، ضمن اینکه همسرم نیز خوشحال شده است.

بایرن مونیخ شب گذشته با کسب اولین پیروزی‌اش در فصل جدید بوندس‌لیگا که با نتیجه ۳ بر یک در خانه برابر بایرلورکوزن رقم خورد، گام اول را برای دفاع از عنوان قهرمانی‌اش با موفقیت برداشت.

/تسنیم

پاسخی بگذارید