تاریخ: ۷:۳۷ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۶
نام نویسنده: sobhan

  فرانسیس فرناندس، هافبک تیم ملی هند معتقد است که تیم ملی کشورش برای آماده سازی دیدار مقابل ایران، باید با تیمی بهتر از نپال بازی می‌کرد ولی هنوز برای کسب نتیجه شانس دارند.           به گزارش “مازنداسپرت“، هند که در حال حاضر در رده ی ۱۵۶ جهان قرار دارد، میزبان […]

 

فرانسیس فرناندس، هافبک تیم ملی هند معتقد است که تیم ملی کشورش برای آماده سازی دیدار مقابل ایران، باید با تیمی بهتر از نپال بازی می‌کرد ولی هنوز برای کسب نتیجه شانس دارند.

 

 

 

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، هند که در حال حاضر در رده ی ۱۵۶ جهان قرار دارد، میزبان نپالی بود که در رتبه ی ۱۸۴ قرار دارد و در خانه مقابل این تیم، ۰-۰ متوقف شد.هند در مقدماتی جام جهانی به مصاف تیم ملی ایران که در رتبه ی ۴۰ جهان ایستاده خواهد رفت و فرناندس معتقد است آنها باید با تیم بهتری برای آماده سازی این دیدار حساس بازی می‌کردند.

او گفت:” پیش از دیدار با ایران، باید با تیمی بازی می‌کردیم که رتبه ی بهتری دارد. بازی کردن مقابل نپال کافی نیست. با این حال، هنوز شانس داریم. باید خوب کار کنیم و تیم کاملا آماده باشد. بازیکنان جوان زیادی در تیم ما توپ می‌زنند و درک متقابل خوبی از یکدیگر داریم.”

تیم ملی هند، فردا ساعت ۶ عصر به وقت تهران، میزبان تیم ملی ایران خواهد بود.

 

منبع:ورزش۳


پاسخی بگذارید