تاریخ: ۷:۲۷ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۶
نام نویسنده: sobhan

فرنگی کار وزن ۷۵ کیلوگرم تیم ‌ملی با بیان این که آمادگی رویارویی با حریفان خود در مسابقات جهانی است، تاکید کرد فقط برای کسب مدال طلای جهان به روی تشک می‌رود.   به گزارش “مازنداسپرت“سعید عبدولی درباره حضور در مسابقات جهانی، اظها‌ر کرد: خو‌شبختا‌نه شرایط خوبی دارم و آماده‌ام که به مصاف اولین حریف […]

فرنگی کار وزن ۷۵ کیلوگرم تیم ‌ملی با بیان این که آمادگی رویارویی با حریفان خود در مسابقات جهانی است، تاکید کرد فقط برای کسب مدال طلای جهان به روی تشک می‌رود.

 

به گزارش “مازنداسپرت“سعید عبدولی درباره حضور در مسابقات جهانی، اظها‌ر کرد: خو‌شبختا‌نه شرایط خوبی دارم و آماده‌ام که به مصاف اولین حریف خود بروم. طی چند مرحله اردو که تمرینات سختی داشتیم همگی از شرایط بدنی خوبی برخوردار هستیم و امیدوارم که بتوانیم مزد زحمات خود را بگیریم و از مردم نیز برای کسب موفقیت التماس دعا دارم.

قهرمان سال ۲۰۱۱ جهان افزود: از حریفان خود شناخت خوبی دارم. هر چند که وزن ۷۵ کیلوگرم پر ستاره است و همه صاحب عناوین خوب هستند، اما آماده ام مقابل تک تک آنها به برتری برسم و به آنچه که لیاقتش را دارم دست یابم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا ترسی بابت ناداوری در مسابقات جهانی دارد یا خیر؟ گفت: کار ما جنگیدن است و من هم آماده نبرد هستم. ما باید هم با داور و هم با کشتی‌گیر‌ان مبارزه کنیم و با تعصب و غیرت ایرانی از مبارزه دست پر برگردیم. البته می بایست در اتحادیه جهانی کشتی نیز عضو داشته باشیم تا از این بابت متضرر نشویم.

عبدولی درباره اجرای فن فیتو در مسابقات جهانی، خاطر‌ نشان کرد: فیتو فن اشتباهی نیست و از قدیم بوده است. در این فن اگر مکث کنیم از آنجا که ممکن است جلوی نفس کشیدن حریف را بگیرد خطا است، اما اگر سریع آن را اجرا کنید هیچ ایرادی ندارد و من هم آن را سریع اجرا می‌کنم و باز هم آن را تکرار خواهم کرد.

دارنده مدال طلای جهان در پایان با بیان این که فقط برای کسب مدال طلا در مسابقات جهانی لاس وگاس به روی تشک می‌رود، تصریح کرد: یک سال تا المپیک باقی‌ مانده است و ان‌شا‌ء‌الله تمام هدفم حضور موفق در المپیک ۲۰۱۶ است. در المپیک قبلی نگذاشتند به مدال برسم، اما می‌خواهم در این المپیک به خوش رنگ‌ترین مدال برسم و اگر عمری باشد تا دو المپیک دیگر برای ایران کشتی بگیرم.

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید