گزارشی از اردوی رسانه ای ها در فریدونکنار؛
تاریخ: ۰:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۸
نام نویسنده: تحریریه
از دیدار با سالمندان تا تساوی در دیدار دوستانه به یاد شهید حججی + تصاویر

رسانه ای ها طبق معمول و در ادامه اقدامات فرهنگی خودشان، ابتدا به دیدار سالمندان رفتند و بعد از گپ و گفتگویی صمیمی با این عزیزان به زمین آزادی فریدونکنار آمدند و در دیداری دوستانه به مصاف پیشکسوتان این شهر رفتند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،روز جمعه ۲۷ مرداد اعضای تیم رسانه ورزش مازندران در اردوی یک روزه به فریدونکنار سفر کردند و میهمان هیات فوتبال شهر فریدونکنار بودند.

در این اردو که به دعوت غلام صانعی رئیس جوان و پرتلاش هیات فوتبال شهرستان فریدونکنار صورت گرفت، رسانه ای ها طبق معمول و در ادامه اقدامات فرهنگی خودشان، ابتدا به دیدار سالمندان رفتند و بعد از گپ و گفتگویی صمیمی با این عزیزان به زمین آزادی فریدونکنار آمدند و در دیداری دوستانه به مصاف پیشکسوتان این شهر رفتند.

این دیدار که به یاد شهید حججی انجام شد ، در نیمه اول آن دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند و در نیمه دوم در حالی که ۴ گل از خط دروازه ها عبور کرده بود دو تیم به تساوی دو دو دست یافتند.

در این دیدار رسانه ای ها دو بار از میزبان خود پیش افتاده بودند اما در هر دو بار فریدونکناری ها موفق شدند بازی را به تساوی بکشانند.

ابتدا مهدی رضی بلافاصله بعد از حضورش در زمین در دقیقه ۵۵ موفق شد روی یک توپ ربایی خوب درون محوطه جریمه فریدونکتاری ها، گل اول بازی را به ثمر برساند و در ادامه علی حسینی گل خورده را جبران کرد تا بازی یک یک شود.

اما در ادامه فرار محمد خیری درون محوطه جریمه با خطای صائب گلی یکی از بهترین داوران فوتبال مازندران که این روز درون دروازه فریدونکناری ها حضور داشت سبب  شد تا یک ضربه پنالتی به سود رسانه ای ها صورت گیرد تا با گل محمد خیری باری دیگر رسانه ای ها از حریف خود پیش بیافتند. اما این پایان کار نبود و گل عزت اسفندیار بازی را به تساوی دو دو رساند تا دو تیم به تساوی در این دیدار رضایت دهند.

گفتنیست؛ حسین قربانی رئیس خانه مطبوعات استان مازندران و حسن رمضان زاده دبیر انجمن رسانه های مجازی استان مازندران در این اردو تیم رسانه ورزش مازندران را نیز همراهی کردند و قبل از آغاز این دیدار نیز در نشست قبل از بازی با اعضای تیم رسانه به صحبت پرداختند.

 

 

پاسخی بگذارید