تاریخ: ۷:۱۶ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۶
نام نویسنده: sobhan

مدارک پرونده عبدالزهرا بازیکن تیم ملی فوتبال عراق به دلیل استفاده از مواد نیروزا در زمان حضور در لیگ دوباره بررسی می‌شود.     به گزارش “مازنداسپرت“، در حالی که تیم ملی فوتبال ایران سال گذشته پس از شکست مقابل عراق پرونده این بازیکن را به کمیته انضباطی ای اف سی برد، کنفدراسیون آسیا با […]

مدارک پرونده عبدالزهرا بازیکن تیم ملی فوتبال عراق به دلیل استفاده از مواد نیروزا در زمان حضور در لیگ دوباره بررسی می‌شود.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، در حالی که تیم ملی فوتبال ایران سال گذشته پس از شکست مقابل عراق پرونده این بازیکن را به کمیته انضباطی ای اف سی برد، کنفدراسیون آسیا با تاخیری چند ماهه به دنبال بررسی پرونده عبدالزهراست. بنابر اخبار رسیده ای اف سی از ایران درخواست کرده مدارک مربوط به عبدالزهرا در زمان مصرف نیروزا در زمان حضور در تراکتورسازی را دوباره برای این مرجع رسیدگی در فوتبال آسیا ارسال کنند تا در حال حاضر درباره حکم این بازیکن تصمیم بگیرند.

عبدالزهرا در حال حاضر با تیم ملی فوتبال عراق در ایران به سر می برد، عراق بازی های خود را در مرحله اول مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در ایران انجام می دهد. عبدالزهرا از خریدهای فصل گذشته تراکتورسازی است که به طور ناگهانی در اوایل فصل از این باشگاه جدا شد اما بعدها مشخص شد علت ترک ایران از سوی وی استفاده از موادنیروز بوده است.

نکته عجیب این بود که عبدالزهرا بعد از ترک ایران به فوتبال خود ادامه داد و این به عنوان یک ابهام همیشگی باقی خواهد ماند.

منبع:ورزش۳

 

 

پاسخی بگذارید