تاریخ: ۱۸:۴۱ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته گفت: تیم‌های خارجی حاضرند برای رویارویی با ما هزینه کنند و این نشان دهنده قدرت والیبال نشسته ایران است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هادی رضایی، در خصوص حضور تیم والیبال نشسته آلمان در ایران برای برگزاری چند دیدار تدارکاتی اظهار داشت: رقابت‌های والیبال نشسته قهرمانی اروپا که سهمیه مسابقات جهانی نیز در آن توزیع می‌شود، قرار است آبان ماه امسال در کرواسی برگزار شود. به همین دلیل سه، چهار کشور اروپایی درخواست برگزاری اردوی مشترک با ایران را داشتند که در نهایت با حضور آلمان و روسیه در کشورمان موافقت شد.

وی افزود: سعی می‌کنیم تیم‌های باشگاهی و جوانان را مقابل آلمان به میدان بفرستیم تا بازیکنان تجربه‌اندوزی کنند، البته تیم ملی بزرگسالان هم اکنون دوران استراحت را سپری می‌کند و زمانی که روسیه در مهر ماه به ایران بیاید، مقابل این حریف قرار خواهد گرفت.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته گفت: نکته مهم این است که این کشورها خودشان هزینه‌های خود را می‌پردازند. اینکه خارجی‌ها حاضرند پول بدهند و با ما بازی کنند، نشان دهنده قدرت والیبال نشسته ایران است؛ چرا که آنها می‌خواهند رویارویی با بهترین تیم جهان را تجربه کنند.

رضایی درباره کشف استعداد جدیدی به نام «امیرمحمد ابراهیمی» گفت: از این استعدادها در کشورمان زیاد داریم. ما پتانسیل بالایی در والیبال نشسته داریم و بی‌خود نیست که حتی با تغییرات فراوان هم قهرمان جهان و پارالمپیک می‌شویم. نیروهای خوبی در کشور حضور دارند و می‌توانند پشتوانه تیم ملی باشند.

وی عنوان کرد: بازیکنان آلمان می‌بینند که ۱۵ بازیکن جوان در کنار زمان حضور دارند. همین بازیکنان برای‌شان آرزو بوده که در تیم ملی باشند و حالا این حضور در بازی‌های تدارکاتی با آلمان برای آنها انگیزه ایجاد می‌کند که مراحل ترقی را طی کنند.

مدیر فنی تیم‌های ملی والیبال نشسته با بیان اینکه ابراهیمی را سال گذشته در لیگ دسته اول کشف کرده و این بازیکن باید یک سال دیگر تمرین کند تا به تیم بزرگسالان برسد، خاطرنشان کرد: بازیکنان تیم ملی نباید دیگر این فکر را کنند که همیشه در تیم ملی هستند.

/تسنیم

پاسخی بگذارید