تاریخ: ۱۸:۳۵ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

ستاره پیشین سرخ‌پوشان تهران به پیروزی تیمش برابر الاهلی عربستان و صعود آن تا مرحله پایانی لیگ قهرمانان آسیا امید دارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،به بهانه دیدار حساس تیم‌های فوتبال پرسپولیس و الاهلی عربستان سعودی در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در مسقط، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با مهدی مهدوی کیا، که از او به عنوان اسطوره قرمزپوشان تهران یاد کرده، مصاحبه‌ای انجام داده است که آن را در ادامه می‌‌خوانید:

*درباره عملکرد باشگاه سابق‌تان تا این مرحله از لیگ قهرمانان آسیا چه نظری دارید؟
من فکر می‌کنم که پرسپولیس در این فصل از لیگ قهرمانان آسیا عملکرد خوبی داشته است و یکی از قویترین تیم‌های حاضر در مرحله یک چهارم نهایی است.

*عملکرد پرسپولیس را در بازار نقل و انتقالات چگونه ارزیابی می‌کنید؟
باشگاه در زمینه خرید بازیکن هم خوب کار کرده است. یک مدافع میانی و یک مهاجم خطرناک که فصل گذشته گل‌های فراوانی به ثمر می‌رساند به تیم اضافه شده است. پرسپولیس همچنین در مرکز و سمت چپ میدان هم بازیکنانی جدید دارد.

*به نظر شما کدام بازیکنان پتانسیل تأثیرگذاری بر سرنوشت بازی پرسپولیس و الاهلی را دارند؟
این بازی بسیار مهمی است. به نظر من مهاجمان پرسپولیس به خصوص مهدی طارمی می‌توانند نتیجه را تغییر دهند.

*پیش شما از نتیجه دو بازی چیست؟
خب، من دوست دارم که پرسپولیس هر دو بازی را ببرد اما در نهایت چیزی که برای ما و همه هواداران اهمیت بیشتری دارد این است که به مرحله بعد صعود کنیم.

*فکر می‌کنید تیم سابق‌تان پتانسیل صعود تا فینال و قهرمانی در این فصل لیگ قهرمانان را دارد؟

پرسپولیس در تمام مناطق میدان بازیکنانی کلیدی دارد و تیم بسیار سازمان یافته‌ای است. امیدوارم که این تیم در نهایت بعد از این همه سال، قهرمان آسیا شود اگرچه کارهای زیادی باقی مانده است که باید انجام شود. قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا هواداران پرسپولیس را بسیار خوشحال خواهد کرد. من امسال واقعاً امیدوارم.

/تسنیم

پاسخی بگذارید