تاریخ: ۱۸:۲۴ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سایت خبری باشگاه پانیونیوس در آستانه آغاز فصل جدید سوپر لیگ یونان به ارزیابی توانمندی‌های بازیکنان از جمله مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی پرداخت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سایت خبری باشگاه یونانی درباره مسعود شجاعی نوشته است: خوشحالیم که چنین بازیکنی را در تیم‌مان داریم و حفظ مسعود شجاعی برای فصل جدید سوپر لیگ یونان موفقیت بزرگی مدیریت باشگاه پانیونیوس است. این مسئله باعث ایجاد تفاوت‌های در تیم پانیونیوس در رسیدن تیم پانیونیوس به شرایط بهتر یا حتی بدتر می‌شود. البته ارزش بزرگ باشگاه پانیونیوس این است که بازیکنی همانند مسعود شجاعی شور و شوق را به ورزشگاه نیوزامیرنا با حضور تماشاگران می‌آورد.

سایت خبری پانیونیوس در ادامه مطلب مسعود شجاعی آورده است: فصل جدید سوپر لیگ یونان هنوز آغاز نشده اما نیاز به زمان است تا تا کلاس خود را همراه با صعود به نمایش بگذارد.

در بخش مربوط به احسان حاج‌صفی، دیگر بازیکن ایرانی تیم پانیونیوس نیز آمده است: این بازیکن با توصیه‌های صورت گرفته فراوانی به تیم پانیونیوس آمد و انسجام خود را در خط دفاعی و توانمندی‌هایش در دیگر پست‌ها را نشان داد. احسان همیشه در یک پست بازی نمی‌کند، زیرا قابلیت بازی در تاکتیک تهاجمی را نیز دارد. او اگر در موقعیت و پست خود تثبیت یابد بازیکن بزرگی است و با تمام توان بازی می‌کند.

تیم پانیونیوس یکشنبه آینده در اولین بازی فصل ۲۰۱۸ – ۲۰۱۷ سوپر لیگ یونان میهمان کورفو است.

/تسنیم

پاسخی بگذارید