تاریخ: ۹:۳۹ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدافع تیم فوتبال سایپا تأکید کرد که به خاطر دلخوری از علیرضا منصوریان پیش از آغاز دیدار تیمش برابر استقلال به سمت او نرفته است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدحسین کنعانی‌زادگان پس از پیروزی یک بر صفر سایپا مقابل استقلال، اظهار داشت: ما بازی به بازی جلو می‌رویم و بهتر می‌شویم. بازیکنان ما جوان هستند و به نظرم جوان‌ترین بازیکنان لیگ در سایپا توپ می‌زنند. ما بازی به بازی جلو می‌رویم و امیدواریم که سه امتیاز همه بازی‌ها را بگیریم.

وی در ادامه افزود: من به خاطر علی دایی به سایپا آمدم. اول فصل هم به او گفتم که چه یک دقیقه و چه ۹۰ دقیقه بازی کنم، هر چه دارم برای سایپا و شما (علی دایی) می‌گذارم.

مدافع تیم فوتبال سایپا با اشاره به اینکه مقابل تیم سابقش بازی کرده و در پاسخ به این سؤال که آیا دلخوری از استقلالی‌ها ندارد، گفت: بله، من از مجموعه استقلال دلخورم. وقتی یک سال به شما زنگ نمی‌زنند، سراغ‌تان را نمی‌گیرند، نمی‌گویند کجایی، مرده‌ای، زنده‌ای؛ معلوم است که باید دلخور باشم.

کنعانی‌زادگان در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا پیش از آغاز بازی به سمت منصوریان رفت یا خیر، گفت: وقتی آدم از یک نفر دلخور باشد، سمت او هم نمی‌رود. من هیچ صحبتی در مورد منصوریان ندارم. او اولش حرفش را می‌زند، اما جوجه را آخر پاییز می‌شمارند.

/تسنیم

پاسخی بگذارید