تاریخ: ۹:۳۷ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

هافبک تیم فوتبال استقلال از هواداران این تیم خواست صبور باشند چرا که آنها بهترین تیم را دارند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مجتبی جباری در پایان دیدار تیمش مقابل سایپا با ابراز تاسف از ناراحتی هواداران بابت شکست یک بر صفر آبی‌پوشان در این مسابقه گفت: دقیقه بازی خوبی انجام دادیم اما برای پیروز شدن باید شانس داشت که ما نداشتیم. من فقط بابت این ناراحت هستم که هواداران امروز ناراحت ورزشگاه را ترک کردند در حالی که ما با انگیزه خیلی بالا و برای کسب سه امتیاز به میدان آمدیم.

وی افزود: فقط برای این آمدم صحبت کنم که از تماشاگران‌مان بخواهم به این تیم فرصت دهد. سال‌های زیادی در استقلال بودم و اعتقادم این است که این تیم با این کادر بازیکن و مربی خیلی بهتر از حتی تیم‌هایی هست که من با آن قهرمان شدم. کادر فنی‌مان با برنامه کار خود را انجام می‌دهد و بازیکنان نیز همگی کیفیت بالایی دارند اما متاسفانه الان روی نوار بدشانسی هستیم و موقعیت‌هایمان گل نمی‌شود.

جباری خاطرنشان کرد: برای آینده خود هدف داریم و همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا به آن برسیم. هواداران باید صبور باشند و این تیم را حمایت کنند تا به هدفش برسد.

وی در واکنش به دو دستگی که در سکوها در حمایت از کادر فنی استقلال پیش آمد، گفت: برای همین اینجا هستم که این صحبت‌ها را مطرح کنم، هواداران بدانند که تیم ما دنبال بازی تهاجمی است و در هر ۴ بازی که تا به حال انجام شده موقعیت‌های زیادی را روی دروازه حریفان خلق کرده است. حالا شاید بگویید من از تیمم تعریف می‌کنم اما می‌توانید از کارشناسان و مربیان دیگر بپرسید که کیفیت تیم ما چطور است. هواداران ما باید صبور باشند و به تیم فرصت دهند. مطمئن باشند ما اتفاقات خیلی خوبی را با این تیم رقم خواهیم زد.

جباری در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری مبنی بر این که فکر می‌کند هواداران استقلال تا چه زمانی به آنها فرصت دهند؟ گفت: الان هفته چهارم لیگ هستیم، زود است که هوادار بخواهد در مورد نتایج تیم عکس‌العمل نشان دهد. من به آنها حق می‌دهم که از باخت امروز ناراحت باشند اما برای این استقلال زحمت کشیده شده و همه در تلاشیم تا روند‌مان بهتر شود. در رختکن بازیکنان همه ناراحت بودند با این حال همه ما می‌دانیم که شرایط اینطور نخواهد ماند و با تلاشی که انجام می‌دهیم روزهای بهتری پیش‌رو خواهیم داشت. تاکید می‌کنم این استقلال نسبت به آن تیم که حتی من با آن قهرمان شدم شرایطش بهتر شده است، اطمینان می‌دهم در بازی‌های آینده هواداران خوشحال خواهند شد، حتی می‌توانم بگویم بهترین تیم لیگ هستیم.

هافبک استقلال در ادامه با اشاره به مشکلات مالی عنوان کرد: الان هفته چهارم لیگ است و ما اصلا هیچ پولی از باشگاه نگرفته‌ایم و این مسئله تا به حال سابقه نداشته است، از طرفی در زمین بد تمرین می‌کنیم. دوست ندارم الان این صحبت‌ها را بگویم اما باور کنید از زمانی که از استقلال رفتم و تا زمانی که آمدم هیچ پیشرفتی از لحاظ امکاناتی در این باشگاه ندیدم و مشکلات بیشتر شده است. در حالی که استقلال یک باشگاه بزرگ است و هواداران زیادی دارد اما باید یک زمانی به این مشکلات پیرامونی باشگاه و بدهکاری‌ها پایان داده شود و به سمت جلو حرکت کنیم. جایگاه باشگاه بزرگی مثل استقلال اینجا نیست. ما زمین تمرین نداریم و زمینی که امروز بازی کردیم واقعاً در حد لیگ برتر نبود. من در قطر بازی کردم و به چشم خود می‌دیدیم که باشگاه قطری چطور در حال پیشرفت هستند اما ما همچنان سال‌هاست با مشکلات مالی و عدم امکانان لازم مواجه هستیم. نمی‌دانم مدیرانی که در فوتبال ما مسئول هستند چه فکری در مورد تیم‌ها می‌کنند. واقعاً ما بازیکنان استقلال با مشکلات زیادی در این مواجه هستیم، در حالی که این باشگاه طرفداران زیادی دارد و خیلی بهتر از اینها می‌شود اداره‌اش کرد.

وی تاکید کرد: قطری‌ها روز به روز به جلو می‌روند اما ما همچنان با مشکلات قدیمی خود دست و پنجه نرم می‌کنیم. دلم به حال جوانانی که وارد فوتبال می‌شود می‌سوزد، از اول بار کج را حمل کرده و همچنان به آن ادامه می‌دهیم. مطمئناً با این روند در ادامه مسیر با مشکل مواجه می‌شویم. تاکید می‌کنم در حال حاضر من و دیگر بازیکنان دنبال پول نیستیم و نمی‌خواهیم با مطرح کردن این صحبت‌ها دنبال توجیه باشیم. ما آمده‌ایم هواداران را خوشحال کنیم و این اتفاق زمان می‌برد. من به تماشاگران‌مان قول می‌دهم بیشتر از قبل تلاش کرده و با بازیکنان خیلی خوبی که در اختیار داریم حتی بهتر از گذشته نتیجه خواهیم گرفت، این تیم لیاقت زیادی دارد و با بازی‌های خوبی که انجام می‌دهد حتماً‌در آینده بهتر خواهد شد.

جباری درباره این قرار بود او تعویض شود اما به یکباره تصمیم مربیان استقلال عوض شد، عنوان کرد: در این مورد از منصوریان سوال کنید.

هافبک تیم فوتبال استقلال در پایان در مورد سوال خبرنگاری مبنی بر این که آیا به هواداران استقلال قول قهرمانی می‌دهد، گفت: حتماً!

/تسنیم

پاسخی بگذارید