تاریخ: ۹:۳۵ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت، این تیم پتانسیل کسب مقام قهرمانی لیگ برتر را دارد و هم‌تیمی‌هایش برای دستیابی به این مهم دور هم جمع شده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پژمان منتظری پس از شکست تیمش مقابل سایپا اظهار داشت: امروز شرمنده هواداران شدیم. شرایط می‌توانست برای ما خوب پیش برود، اما متأسفانه شرمنده شدیم. ما تیم خوبی داریم و مطمئناً روزهای خوب‌مان از راه می‌رسد. ما سخت کار می‌کنیم، اما در این بازی بد آوردیم. صحبت من با تماشاگران است. از آنها معذرت می‌خواهم. هواداران حق دارند که ناراحت باشند. جایگاه اصلی ما اینجا نیست و ما بدشانسی آوردیم. امیدوارم دوباره بتوانیم آنها را خوشحال کنیم.

وی افزود: همان‌طور که دیدید روند امروز ما بد نبود، موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم، اما شانس‌های‌مان تبدیل به گل نشدند. باید باهوش‌تر باشیم. استقلال می‌تواند گلزنی کرده و موقعیت‌های بیشتری ایجاد کند. متأسفانه پس از گل بی‌جان کار کردیم. می‌توانستیم حملات بیشتری روی دروازه حریف ایجاد کنیم، اما خوب عمل نکردیم. ما می‌توانیم بهتر از این باشیم. ما امشب فوتبال زیبایی بازی کردیم، اما به گل نرسیدیم و شرمنده هواداران شدیم.

مدافع تیم فوتبال استقلال در واکنش به صحبت‌های مجتبی جباری که گفته بود باشگاه استقلال هنوز پولی به بازیکنان نداده است، در این خصوص که آیا این مسائل روی عملکرد بازیکنان تاثیری خواهد داشت یا خیر؟، تصریح کرد: مشکلاتی وجود دارد. بعضی وقت‌ها تیم بدبیاری می‌آورد و نمی‌توان زیاد در این باره بحث کرد. وقتی بازیکن وارد زمین می‌شود باید برای برد تلاش کند. باشگاه هم می‌توانست بهتر عمل کند. ما در این بازی حداقل می‌توانستیم یک امتیاز کسب کنیم که متأسفانه این اتفاق رخ نداد. خود من نمی‌خواستم بازی کنم و دیروز ۱۸ آمپول زدم و ۹ قرص مصرف کردم و با ۳۰ درصد توانم بازی کردم، چون تیم ما دفاع وسط نداشت.

منتظری با بیان اینکه استقلال می‌خواهد دل هوادارانش را شاد کند، خاطر نشان کرد: مطمئناً تیم پتانسیل قهرمانی را دارد و برای رسیدن به این مهم دور هم جمع شده‌ایم. مطمئن باشید روزهای خوبی پیش رو داریم و حتماً در کورس قهرمانی قرار می‌گیریم.

این بازیکن باتجربه همچنین خاطر نشان کرد: حساسیت در صدر جدول وجود دارد و رقیب اصلی ما صدرنشین است. ما از چهار بازی به چهار امتیاز رسیدیم که نتیجه خوبی نیست، خودمان را گول نمی‌زنیم، چون نتیجه خیلی بدی کسب کرده‌ایم.

وی درمورد صحبت خبرنگاری که گفت هواداران استقلال فکر می‌کنند این تیم همانند فصل گذشته که امتیازات نیم‌فصل اول را از دست داد، با جمع کردن امتیازات نیم‌فصل دوم هم نمی‌تواند به قهرمانی برسد، گفت: ما بازی خوبی ارائه می‌کنیم و مطمئناً به نتیجه می‌رسیم. حالا شاید این بازی این اتفاق نیفتد، اما بازی بعدی به نتیجه می‌رسد. من بازی‌های سال گذشته استقلال را دنبال می‌کردم. تیم در فصل گذشته این‌طور بازی نمی‌کرد، ما هم موقعیت‌های زیادی ایجاد می‌کنیم و هم فرصت‌های گلزنی کمی به حریف می‌دهیم، اما از روی بدشانسی به گل نمی‌رسیم.

مدافع تیم فوتبال استقلال در مورد قضاوت زاهدی‌فر داور مسابقه و اینکه پنالتی سایپا درست بود یا خیر؟، اظهار داشت: فکر می‌کنم این پنالتی درست بود.

/تسنیم

پاسخی بگذارید