تاریخ: ۱۹:۳۵ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
نام نویسنده: sobhan

با حضورمسئولان استاني شهرستاني مراسم معارفه مجتبي رضايي به عنوان سرپرست جديد اداره ورزش و جوانان نكا برگزار شد به گزارش مازند اسپرت ؛ با حضور احمد علي مقيمي نماينده نكا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شوراي اسلامي، حبيب حسين زادگان مديركل ورزش و جوانان استان، جعفر احمدي فرماندار نكا، اعضاي شواري اسلامي شهر نكا […]

00445با حضورمسئولان استاني شهرستاني مراسم معارفه مجتبي رضايي به عنوان سرپرست جديد اداره ورزش و جوانان نكا برگزار شد

به گزارش مازند اسپرت ؛ با حضور احمد علي مقيمي نماينده نكا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شوراي اسلامي، حبيب حسين زادگان مديركل ورزش و جوانان استان، جعفر احمدي فرماندار نكا، اعضاي شواري اسلامي شهر نكا و ديگر مسئولان شهرستاني مراسم معارفه مجتبي رضايي  به عنوان سرپرست ورزش و جوانان نكا در تالار اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان نكا برگزار شد.

در اين مراسم نماينده نكا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه امروز ورزش در سبد كالاي خانواده ها قرار دارد، گفت: در دوران مديريت ورزش و جوانان استان حسين زادگان فعاليت خوبي در اين عرصه داشته و براي ورزش مازندران موفقيت خوبي حاصل شد.

احمد علي مقيمي با اشاره به اينكه با  مشاركت مسئولان رشد و تعالي براي ورزش استان فراهم است، تصريح كرد: با بضاعت و امكانات اندك شاهد افتخارآفريني خوبي از سوي ورزشكاران مازندراني در سطح كشور هستيم و اين  درخشش مفهومش برنامه ريزي و مديريت خوب در حوزه ورزش است.

وي با اشاره به اينكه توجه ويژه اي به حوزه جوانان شود، افزود: ظرفيت ورزش نكا با داشتن جوانان با استعداد بسيار خوب است و شهرستان نكا با مشاركت وحدت، همدلي و صميميت توانسته به نتايج مطلوبي برسد.

در پايان اين مراسم در حضور مسئولان  از زحمات دو ساله حسين دليري رياست اداره ورزش و جوانان اين شهرستان و همچنين دوره ۷ ماهه سرپرستي شيدالله حسين پور در اداره ورزش و جوانان نكا با اهداي جوايزي تقدير بعمل آمد و حكم سرپرستي جديد اداره ورزش و جوانان اين شهرستان به مجتبي رضايي سپرده شد.

 

سرپرست اداره ورزش و جوانان نكا، برنامه هاي خوبي براي ارتقاي ورزش در بحث قهرماني و جوانان دارم

 

سرپرست اداره ورزش و جوانان نكا از اجراي برنامه هاي خوب براي ارتقاي ورزش در بحث قهرماني و حوزه جوانان خبر داد

به گزارش مازند اسپرت؛ مجتبي رضايي با بيان اينكه مازندران استان طلايي ورزش كشور محسوب مي شود، بيان داشت: در يك سال گذشته از سوي مديريت ورزش و جوانان استان برنامه هاي خوب و ويژه اي انجام پذيرفت.

وي با اشاره به اينكه مسابقات كشتي آزاد جام باشگاه هاي جهان در جويبار، نخستين دوره واليبال آسياي ميانه در ساري و كشتي بين المللي هاشمي نژاد در بهشهر در كمترين مدت با كيفيت بالا در استان برگزار شد، اذعان داشت: يكي ديگر از اقدامات خوب مديريت ورزش و جوانان استان برگزاري اجلاس حوزه جوانان حاشيه درياي خزر در چالوس شد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان نكا با بيان اينكه برنامه هاي خوبي در بحث كوتاه و بلند مدت در سطح شهرستان انجام مي شود، افزود: با همدلي، وحدت رويه و حمايت مسئولان، روساي هيات ها، پيشكسوتان براي ارتقاي ورزش شهرستان تلاش خواهم كرد.

رضايي پتانسيل ورزش نكا را در دو بخش آقايان و بانوان مطلوب عنوان كرد و اظهار داشت: توسعه ورزش در دو بخش قهرماني، همگاني و همچنين توجه به حوزه جوانان يكي از مهمترين برنامه ها براي شكوفايي ورزش نكا در سطح استان است كه تاكنون در اين زمينه موفق بوده است.

 

مديركل ورزش و جوانان مازندران خبر داد: جايگاه ورزش مازندران ويژه در كشور

مديركل ورزش و جوانان مازندران گفت: جايگاه ورزش مازندران در سطح كشور ويژه و از نظر افتخارآفريني متفاوت از ديگر استان ها است

به گزارش مازند اسپرت؛ حبيب حسين زادگان در مراسم معارفه مجتبي رضايي به عنوان سرپرست جديد اداره ورزش و جوانان شهرستان نكا گفت: ورزشكاران ديگر استان هاي كشور از نظر افتخارآفريني با ورزشكاران مازندراني قابل قياس نيستند و ورزشكاران مازندراني به تنهايي از نظر كسب مدال با ۱۷ استان كشور برابري مي كنند.

وي با بيان اينكه سرانه ورزش مازندران تا پايان برنامه پنجم براي هر نفر ۱/۱ متر مربع است، بيان داشت: در حال حاضر هم از نظر سرانه ورزشي و كسب مدال جز استان هاي خوب كشور هستيم كه ورزشكاران مازندراني نقش به سزايي در موفقيت ورزش كشور دارند.

مديركل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اينكه در حوزه جوانان برنامه هاي خوبي در آينده انجام مي شود، افزود: ازدواج، مسكن و اشتغال نيازهاي اساسي جوانان است كه با مشاركت مسئولان مي توان اين مشكلات را بر طرف نمود.

حسين زادگان مهترين برنامه هاي دستگاه ورزش و جوانان استان را موفقيت بيشتر ورزشكاران مازندراني در المپيك ريو ۲۰۱۶ خبر داد و اذعان داشت: در المپيك ۲۰۱۲ لندن ۵۰ درصد مدال طلا توسط ورزشكاران مازندراني به دست آمد.

وي با اشاره به حضور كيومرث هاشمي رئيس كميته ملي المپيك براي بررسي وضعيت ورزشكاران مازندراني در بازي هاي المپيك ريو ۲۰۱۶  گفت: مازندران جز استان هاي ويژه و برتر ورزش كشور است و اين حق ورزش مازندران است با توجه به موفقيت و نقش به سزا ورزشكاران اين خطه مسئولان توجه ويژه تر به ورزش مازندران داشته باشند.

مديركل ورزش و جوانان مازندران در پايان ضمن تشكر از آقايان حسين دليري و شيدالله حسين پور مديران گذشته ورزش و جوانان شهرستان نكا اظهار داشت: پتانسيل ورزش اين شهرستان با بضاعت اندك بالا است و با توجه به تجربه و مديريت خوب مسئول جديد ورزش و جوانان اين شهرستان، در سايه حمايت مسئولان ورزش نكا متحول و موفق تر از گذشته خواهد شد.

 

HyperLink

عکاس : جعفر جعفری سقندی کلائی

HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink

پاسخی بگذارید