تاریخ: ۱۵:۳۶ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مهاجم برزیلی‌الاصل آبی‌پوشان لندنی اعلام کرد هدفش بازگشت به جمع روخی‌بلانکو است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دیه‌گو کاستا فصل گذشته مهره‌ای تأثیرگذار در قهرمانی چلسی در رقابت‌های لیگ برتر بود اما در پایان فصل آنتونیو کونته به اطلاع این مهاجم اسپانیایی رساند که دیگری نیازی به او در این تیم ندارد و بهتر است دنبال تیمی جدیدی باشد. باشگاه چلسی اما چند روز پیش کاستا را به خاطر عدم حضور در تمرینات آبی‌پوشان لندنی ۳۰۰ هزار پوند جریمه کرد و به او دستور داد که هرچه سریعتر به تمرینات این تیم انگلیسی بازگردد. با وجود جریمه نقدی و اولتیماتوم باشگاه چلسی، مهاجم پیشین اتلتیکومادرید هنوز به تمرینات چلسی بازنگشته و همچنان در برزیل در تعطیلات به سر می‌برد.

کاستا با انتشاری بیانیه‌ای اعلام کرد که قصد بازگشت به چلسی را ندارد. در بیانیه وی آمده است: مقصد من مشخص شده است. من باید به اتلتیکومادرید بازگردم. به نظر می‌رسد که در تنگنایی هستم که چلسی نمی‌خواهد مرا به عنوان بازیکن آزاد اعلام کند، اما می‌دانم این مشکل با بازگشت من به اسپانیا حل خواهد شد.

او چند روز پیش در اظهارنظری گفته بود: منتظر چلسی می‌مانم تا مجوز جدایی من را بدهد. وقتی آنها مرا نمی‌خواهند چرا نمی‌گذارند که از این تیم بروم؟ رویای بازگشت به اتلتیکومادرید را دارم. حتی با مارینا گرانووسکایا، مدیر چلسی صحبت کردم و به او گفتم که اگر سرمربی من را نمی‌خواهند، می‌خواهم که از چلسی به اتلتیکومادرید بروم. آنها می‌خواهند به چلسی برگردم و با تیم ذخیره‌ها تمرین کنم. در واقع من اجازه دسترسی به رختکن تیم اصلی و ارتباط با بازیکنان چلسی را نخواهم داشت. من مجرم نیستم! فکر نمی‌کنم پس از آن کارهایی که برای تیم انجام دادم، این رفتار عادلانه باشد!

/تسنیم

پاسخی بگذارید