تاریخ: ۱۵:۱۷ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از برخی از جوسازی‌ها گفت که اجازه نخواهند داد بازیکنان را مقابل هواداران قرار دهند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سیدجلال حسینی پس از تساوی یک – یک پرسپولیس مقابل سیاه‌جامگان در هفته چهارم اظهار داشت: بعضی‌ها اعتقاد دارند پرسپولیس راحت می‌برد، راحت بازی می‌کند، این جوی است که درست کرده‌اند تا انتظارات بالا برود تا تماشاگران هم فریب خورده و بازیکنان را تحت فشار بگذارند. ما یکسری مشکلات داریم که امیدوارم حل شود. متأسفانه برخی از دوستان به بازیکنان ما توهین می‌کنند. امشب باید تکلیف این مسئله مشخص شود، در غیر این‌صورت حرف‌های زیادی برای گفتن داریم.

وی افزود: یکی از بازیکنان ما در رختکن اشک می‌ریخت. باید تکلیف این موضوع مشخص شود. تصور می‌کنند که ما راحت قهرمان می‌شویم، در صورتی که این‌طور نیست و از داخل ما را می‌زنند. همان‌طور که گفتم تا دو سه ساعت دیگر وضعیت باید مشخص شود. اگر این اتفاق رخ ندهد یکسری حرف‌ها می‌زنم. ما اتفاقات امروز را نمی‌پذیریم و از الان به بعد مستقیم صحبت می‌کنیم. تا آخرین لحظه کنار دوست صمیمی‌مان (طارمی) هستیم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه آیا صحبت‌های‌شان را در صفحات مجازی خواهند زد، گفت: نیازی نیست در صفحات مجازی صحبت کنیم. یکی از دوستان ما در رختکن اشک ریخت. اجازه نخواهیم داد ما را مقابل هواداران قرار دهند.

حسینی در پایان از اظهارنظر درباره داوری امتناع کرد و گفت که در این زمینه صحبت نمی‌کند.

/تسنیم

پاسخی بگذارید