به بهانه جوانگرایی در تیم های ملی ؛
تاریخ: ۲۳:۵۷ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۵
نام نویسنده: شعبان وفایی نژاد
غروب ستارگان ورزش مازندران؟!

این روزها سخن از جوانگرایی در تیم های ملی در اکثریت رشته های ورزشی می باشد که زنگ خطر برای غروب ستارگان ورزشی مازندران مطرح می باشد .

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،این روزها سخن از جوانگرایی در تیم های ملی در اکثریت رشته های ورزشی می باشد که زنگ خطر برای غروب ستارگان ورزشی مازندران مطرح می باشد .

قهرمانانی که صاحب مدال های آسیایی و جهانی و المپیک و به عنوان کاپیتان تیم های ملی در رشته های مختلف بوده که غروب خداحافظی این نفرات برای تعیین نفرات جانشین برای ورزش استان کار سختی است .

اگرچه مازندران ضرابخانه طلایی ورزش کشورمان در میادین بین المللی ، آسیایی ، جهانی و المپیک می باشد اما باید قبول کرد سالها طول خواهد کشید که بتوانیم برای قاسم رضایی ، رضا یزدانی ، بهداد سلیمی ، کمیل قاسمی ، مجتبی عابدینی ، مسعود اسماعیل پور و … جانشین شایسته ای تعیین کرد .

باید اذعان داشت پوست اندازی در تیم های ملی غیرقابل انکار است و هماهنطوری که حبیبی ها ، موحدها ف ترکان ، محمدیان ها ، توکلی ها ، برومند ها ، واگذاری ها ، حاجی زاده ها ، محمدی ها و اصغر بذری ها هم از دنیای قهرمانی وداع کردند اما ایکاش برای محمدیان ، ترکان ، بذری ، برادران واگذاری ، حاجی زاده ، حاجی کناری ، سید مراد محمدی مراسم رسمی خداحافظی با دنیای قهرمانی برپا می شد .

اگر قرار است که از ستارگان ورزش مازندران در جایگاه مربیگری استفاده شود باید مراسم باشکوهی برپا شود واقعیت اینست که بهداد سلیمی و رضا یزدانی کار بسیار سختی برای بازگشت به دنیای قهرمانی دارند .

زمانیکه شورای فنی تیم ملی براحتی روی نام قاسم رضایی ، کمیل قاسمی ، رضا یزدانی به عنوان نفرات اعزامی به مسابقات جهانی مطرح می کند خود پیام معنی داری می باشد .

ورزش مازندران باید به دنبال جانشین شایسته ای برای بزرگان ستارگان ورزش این دیار است به حمداله از همین استان حسن یزدانی ، اطری ها ، احسان پور ، عاشورزاده ها ، بهادر مولایی ها و براری های زیادی وجود دارند که باید به آنها اعتماد کرد.

پاسخی بگذارید