امید بابلی ها به تیم نکونام
تاریخ: ۲۳:۴۴ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۵
نام نویسنده: تحریریه
هواداران بابلی برای موفقیت خونه به خونه صبوری کنند !

تیم خونه به خونه بابل در هفته دوم لیگ دسته اول به مصاف مس کرمان رفت که این بازی با نتیجه تساوی دو بر دو به پایان رسید و بابلی ها به یک امتیاز این بازی بیرون از خانه بسنده کردند.

مازند اسپرت (مازند ورزش)-علی گرجی:تیم خونه به خونه بابل در هفته دوم لیگ دسته اول به مصاف مس کرمان رفت که این بازی با نتیجه تساوی دو بر دو به پایان رسید و بابلی ها به یک امتیاز این بازی بیرون از خانه بسنده کردند.

نکته قابل توجه این بازی؛ میل به پیروزی بازیکنان خونه به خونه بود که پس از دریافت گل اول در مدت زمان کمتر از ده دقیقه دو گل را به ثمر رساندند.
بابلی ها اگر در دقایق پایانی عملکرد دفاعی بهتری داشتند شاید نتیجه دیگری رقم می خورد.
هواداران بابلی بعد از بازی از اعتقاد خود به این تیم و اینکه آن ها تا آخر پای این تیم مازندرانی می ایستند میگفتند؛ که باید به این تیم بومی امیدوار بود چرا که تیمشان می تواند در هفته های آتی با اقتدار به سوی موفقیت حرکت کند و با تیم های دیگر رقابت خوبی داشته باشد.
بابلی ها که به تازگی جواد نکونام کاپیتان با سابقه تیم ملی را روی نیمکت تیم خود می بینند بسیار امید دارند که با این مربی که به تازگی سرمربیگری را آغاز کرده نتایج خوبی را کسب کنند.

اما هواداران خونه به خونه باید صبر و شکیبایی بسیاری از خود به خرج دهند چرا که این تیم آرام آرام در مسیر شکوفایی گام بر می دارد و نیاز به زمان کافی دارد و باید از این تیم جوان حمایت شود تا در پایان فصل بتواند به لیگ برتر صعود کند.

 

پاسخی بگذارید