تاریخ: ۱۵:۱۷ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد به این نکته اذعان کرد که تیمش فردا در دیدار مقابل پرسپولیس کار سختی پیش رو دارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،اکبر محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس گفت: آقای میثاقیان عذرخواهی کرد که نتوانست در نشست خبری شرکت کند. به جهت احترامی که برای اصحاب رسانه قائلیم، من در نشست خبری شرکت کردم. در مورد مسابقه باید بگویم بازی سختی مقابل پرسپولیس پیش رو داریم. این فصل را متفاوت با فصل‌های پیش لیگ شروع کردیم. تیم ما نتایج خوبی در این فصل گرفته و روند روبه رشد داشته است. هرچند می‌توانستیم امتیازات بیشتری هم کسب کنیم اما با بدشانسی مواجه شدیم.

وی ادامه داد: آماری که داشتیم نشان می‌دهد عملکردمان چگونه بوده است ضمن اینکه رویکردمان هم مشخص است و در هیچ بازی صرفا به دفاع فکر نمی‌کنیم. در همین ۳ بازی گذشته ۵ گل زدیم و دنبال بازی کاملا دفاعی نیستیم.

مربی سیاه‌جامگان درباره سن بالای برخی بازیکنان تیمش خاطرنشان کرد: چند بازیکن باتجربه داریم که هر تیم به آنها نیاز دارد. بازیکن باتجربه برای هر تیمی مفید است اما این را بدانید که اتفاقا سن بازیکنان ما پایین است و خط دفاع و حمله میانگین سنی پایینی داریم. سعی می‌کنیم با تلفیق از بازیکنان باتجربه و جوان میانگین سنی تیم‌مان متوسط باشد.

محمدی درباره بازیکنان جدید تیمش گفت: اگر نفراتی که به خدمت گرفته‌ایم شرایطشان خوب باشد از آنها استفاده خواهیم کرد.

وی در پایان درباره اینکه چرا بازی‌های سیاه‌جامگان در ورزشگاه امام رضا برگزار نمی‌شود، گفت: من از نزدیک این ورزشگاه را ندیده‌ام، گویا این ورزشگاه را فقط برای زیبایی و تبلیغاتی ساخته‌اند، برنامه‌ریزی مسئولان فقط برای بازی‌های ملی است و برنامه‌ای برای بازی‌های باشگاهی نیست.

/تسنیم

پاسخی بگذارید