تاریخ: ۹:۳۶ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید از پیروزی تیمش برابر بارسلونا در دیدار رفت سوپر جام اسپانیا ابراز خرسندی و در عین حال اعتراف کرد که از اخراج شدن ستاره پرتغالی‌‌اش ناراحت است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پیروزی ۳ بر یک رئال مادرید برابر بارسلونا در نوکمپ در دیدار رفت سوپرجام اسپانیا تحت الشعاع اخراج کریستیانو رونالدو قرار گرفت. مهاجم پرتغالی کهکشانی‌ها نخست بابت در آوردن پیراهنش در شادی پس از گل خود کارت زرد گرفت و پس از آن به دلیل تمارض از داور کارت زرد دوم را گرفت و اخراج شد. به این ترتیب او نه تنها از بازی برگشت محروم شد بلکه احتمال دارد که به خاطر هل دادن داور بیش از یک جلسه محروم شود. این همان چیزی بود که نگذاشت زین‌الدین زیدان سرمربی رئال مادرید آن‌طور که باید و شاید از پیروزی دلچسب تیمش در خانه رقیب دیرینه لذت ببرد.

زیدان در کنفرانس خبری پایان بازی به خبرنگاران گفت: من همیشه گفته‌ام که دوست ندارم وارد بحث درباره عملکرد داوران شوم. ما بازی فوق‌العاده‌ای انجام دادیم اما چیزی که مرا ناراحت کرد، اخراج رونالدو بود. شاید روی او خطای پنالتی صورت نگرفت اما نشان دادن کارت زرد دوم و کارت قرمز بابت شیرجه زدن کمی سختگیرانه بود. به هر حال ما نمی‌توانیم چیزی را عوض کنیم اما تلاش‌مان را انجام می‌دهیم تا او را به بازی برگشت برسانیم.

زیدان ادامه داد: با ۱۰ بازیکن ما سخت جنگیدیم و تا پایان مسابقه امیدوار بودیم که پیروز شویم. این اما تنها بازی رفت بود و یک بازی برگشت هم وجود دارد. از نتیجه راضی هستیم اما تکلیف بازی هنوز مشخص نشده است و ما باید چهارشنبه هم بازی کنیم. ما امشب لذت بردیم و از فردا دوباره تمرینات را برای بازی چهارشنبه آغاز می‌کنیم.

زیزو سپس به آنالیز عملکرد دیگر بازیکنان تیمش از جمله مارکو آسنسیو، زننده گل سوم رئال مادرید پرداخت و بر اهمیت کار تیمی تأکید کرد.

وی عنوان کرد: کاری که آسنسیو انجام داد مرا متعجب نکرد. او هر کاری را به بهترین شکل انجام می‌دهد و در حفظ توپ، جابجایی میان خطوط و شوت‌هایش فوق‌العاده است. ما از آسنسیو راضی هستیم همان‌طور که از همه بازیکنانم رضایت داریم. اینجا چیزی به عنوان تیم اول و دوم معنا ندارد. همه برای یک هدف مشترک کار می‌کنند و ما باید یک تیم انتخاب و در آن تغییر ایجاد کنیم. نکته خوب این بود که همه بازیکنان کارشان را به خوبی انجام دادند، می‌خواهد ۳۰ دقیقه، ۶۰ دقیقه یا ۹۰ دقیقه در میدان باشند.

/تسنیم

پاسخی بگذارید