تاریخ: ۱۴:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

کاپیتان تیم فوتبال سایپا گفت: اگر در سه هفته ابتدایی خوش‌شانس بودیم در حال حاضر ۹ امتیاز داشتیم نه هفت امتیاز.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،روزبه شاه‌علی‌دوست در خصوص برتری ۲ بر یک سایپا مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: با توجه به شرایط آب و هوایی اهواز دیدار با تیم خوب استقلال خوزستان بسیار سخت بود که خدا را شکر توانستیم بر همه شرایط غلبه کرده و به سه امتیازی شیرین دست پیدا کنیم. استقلال خوزستان در دو هفته ابتدایی نتایج خوبی را کسب کرده و گلی نیز دریافت نکرده بود، اما با تمرینات خوبی که انجام داده بودیم و همچنین هوشیاری توانستیم به برتری برسیم.

وی با ابراز رضایت از عملکرد سایپا در سه هفته ابتدایی لیگ برتر خاطر نشان کرد: همان‌طور که پیش از شروع فصل گفته بودم به نتایج سایپا در این فصل امیدوار بودم و می‌دانستم توانایی اینکه سال خوبی را رقم بزنیم به خوبی داریم. ما اگر در سه هفته ابتدایی خوش شانس بودیم در حال حاضر ۹ امتیاز داشتیم نه هفت امتیاز. در هفته ابتدایی نیز ما مقابل سپاهان یک بر صفر جلو بودیم، اما روی یک غافلگیری بعد از چند دقیقه گل تساوی را دریافت کردیم.

کاپیتان تیم فوتبال سایپا با اشاره به تأثیر علی دایی روی نتایج اخیر این تیم گفت: من ۱۰ سال پیش نیز افتخار شاگردی دایی را داشتم و توسط او به لیگ برتر معرفی شدم. با انتخاب دایی می‌دانستم حضور او می‌تواند به ایجاد انگیزه در بازیکنان جوان منجر شود. امیدوارم از حضور دایی نهایت استفاده را ببریم و دست در دست هم پیش برویم و به نتایج مناسب دست پیدا کنیم.

شاه‌علی‌دوست در پایان در خصوص دیدار این تیم مقابل استقلال خاطر نشان کرد: دیدار با استقلال قطعاً مسابقه سختی خواهد بود و ما باید در طول هفته تمرینات خوبی داشته باشیم و تمرکز خود را بالا ببریم. امیدوارم از دیدار با استقلال که مسابقه مهمی برای ما خواهد بود سه امتیاز را بگیریم. قطعاً پتانسیل بالای جوانان در کنار تجربه بازیکنان قدیمی‌تر به سایپا کمک خواهد کرد تا نتیجه مورد نظر خود دست یابد.

/تسنیم

پاسخی بگذارید