تاریخ: ۱۴:۵۵ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتسال مس سنگون گفت: فرش‌آراء یکی از تیم‌های خوب لیگ است و بازیکنان کادر فنی این تیم به خوبی فوتسال را می‌شناسند و بازی می‌کنند و همین موضوع شرایط بازی را برای ما خیلی راحت‌تر کرده بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حمید بی‌غم ، بعد از پیروزی سه بر صفر تیم فوتسال مس سنگون مقابل فرش‌آراء مشهد، اظهار داشت: خدا را شکر بازی خیلی خوبی بود و توانستیم صدر جدول را پس بگیریم و ان‌شاالله سعی می کنیم که همین روند را تا آخر فصل ادامه دهیم.

وی ادامه داد: دیروز از این بازی استقبال خیلی خوبی شده بود و تماشاگران تبریزی واقعاً سنگ‌تمام گذاشتند. همانطور که اطلاع دارید فرش‌آراء یکی از تیم‌های خوب لیگ است و بازیکنان کادر فنی این تیم به خوبی فوتسال را می‌شناسند و بازی می کنند و همین موضوع شرایط بازی را برای ما خیلی راحت‌تر کرده بود.

سرمربی تیم مس سنگون افزود: تیم فرش‌آراء با توجه به پیروزی ۷ بر ۳ هفته قبل خود مقابل ارژن شیراز از روحیه خوب و بالایی برخوردار بودند، اما بازیکنان ما هم به خوبی توانستند بازی را در دست بگیرند و پیروز شوند.

بی غم ادامه داد: ما به خوبی در دقایق اول بازی توانستیم دو گل بزنیم و بازی را تا آخر کنترل کنیم و یک گل دیگر بزنیم البته ناگفته نماند این بازی، بسیار سخت و خیلی پر رفت و آمد بود و تیم ما در هر دو نیمه ۵ خطا شده بود که همین موضوع باعث شد ما کمی به عقب بنشینیم.

وی افزود: در کل من از بچه‌های تیمم راضی هستم و خدا را شکر بازیکنانم امروز فعل خواستن را صرف کرده بودند و به خوبی توانستیم  مقابل یکی از بهترین تیم‌های لیگ پیروز شویم.

وی همچنین در مورد وضعیت تیم‌های در لیگ برتر،‌گفت: همانطور که قبلاً‌ گفته بودم از هفته پنجم به بعد تیم‌ها خودشان را پیدا می‌کنند و به شکل کامل‌تری در لیگ حضور می‌یابند، الان وضعیت همانطور است و واقعاً‌ هیچ وقت نمی‌توان  از قبل پیش بینی کرد که در مقابل تیمی از قبل پیروز هستیم. تیم‌های لیگ واقعاً امسال سطح بالایی دارند و همین موضوع باعث شده که لیگی خوب و با نشاطی داشته باشیم.

 

/فارس

پاسخی بگذارید