تاریخ: ۱۴:۴۷ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

رئیس فدراسیون تیراندازی در نشست خبری اعلام کرد که موظف به پرداخت بدهی‌های فدراسیون است و اگر کسی برای خود حقی متصور است بدون جنجال و هیاهو حقش را پیگیری کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی دادگر در نشست خبری ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص بدهی‌های فدراسیون و شرایط فدراسیون اظهار داشت: در خصوص حکم دیوان باید بگویم که رای قبلی را نقض کرده و ارتباطی با انتخابات ندارد. همانطور که وزارت گفته صحت انتخابات اعلام شده و خللی وارد نیست. اگر در آینده در رابطه با انتخابات رایی صادر شود تابع قانون هستیم. نزدیک ۱۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بدهی فدراسیون است و نمی‌خواهیم بدهی جدید به بار بیاوریم بلکه با شیب ملایم مطالبات پرداخت شود.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر مشکلات فدراسیون درخصوص تجهیزات و کمبود فشنگ گفت: سلاح و فشنگ یا از منابع داخلی است یا خارجی؛ فشنگ از منابع داخلی مشکلی نداریم اما متاسفانه ارتباط ضعیفی با تولید کنندگان داخلی داشتیم. وارد کردن فشنگ از خارج تابع سیاست‌های کشور است. ما در آینده نزدیک مشکل فشنگ را حل می‌کنیم تا امکانات در اختیار تیراندازان باشد و مثل گذشته بدون فشنگ نمانند.از چهارشنبه به دنبال آزاد کردن فشنگ‌های گمرک هستیم و مشکلی وجود ندارد.

وی افزود: هاشمی برای فدراسیون زحمت کشیده و کرسی بین‌المللی دارد که متعلق به ایران است. قبل و بعد از انتخابات بر این باور هستم که این کرسی باید حفظ شود. فدراسیون جهانی گفت به مسائل داخلی ورود نمی کند. باید مشکلات را در داخل کشور حل کنیم و دخالت بیگانگان به نفع هیچ کسی نیست.

 

دادگر خاطرنشان کرد: یک سری مسائل درون فدراسیون و ساماندهی امکانات است و در تلاشیم تا مشکلات بر طرف شود. مسابقات قهرمانی کشور و لیگ و مسابقات اوپن طبق زمان‌بندی به پیش می‌رود و اجازه نمی‌دهیم خللی ایجاد شود. افق برنامه های ما بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی و المپیک ۲۰۲۰ است. در گذشته مدال المپیک نداشتیم و در تلاشیم تا برای اولین بار صاحب مدال شویم. در مسابقات آسیایی هم به دنبال ارتقا مدال هستم و یک برنامه ۳ ساله داریم.

 

/تسنیم

پاسخی بگذارید