تاریخ: ۹:۱۷ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مهاجم تیم ذوب‌آهن اصفهان گفت: می‌توانستیم قبل از اخراج یکی از بازیکنان‌مان دروازه پیکان را باز کنیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی رجب‌زاده درباره تساوی بدون گل تیم‌های پیکان و ذوب‌آهن گفت: کمی بی‌دقتی و کمی هم بدشانس بودیم. فکر می‌کنم تا قبل از اینکه ۱۰ نفره شویم می‌توانستیم به گل برسیم اما بعد از اینکه یک بازیکن‌مان اخراج شد تحت فشار قرار گرفتیم و حتی توپ هم به تیر دروازه ما خورد.

وی ادامه داد: دو تیم فوتبال درگیرانه‌ای انجام دادند و بازی شکل فوتبالی خوبی نداشت. شاید هم به دلیل کیفیت زمین بود. زمین صاف بود اما به دلیل خیسی زمین کنترل توپ سخت بود.

هافبک ذوب‌آهن درباره دلیل کم بازی کردنش در این مسابقه گفت: من یا هر بازیکنی دیگری سرباز تیم هستیم. تصمیم‌گیرنده در مورد بازیکنان تیم قلعه‌نویی است و باید هر موقع به هر بازیکنی بازی رسید مانند یک سرباز با تمام توان کار کند.

رجب‌زاده درباره مصدومیت قاسم حدادی‌فر عنوان کرد: همه از این اتفاق ناراحت شدیم. امیدوارم دوباره این بازیکن خوب شود. حدادی‌فر در این چند مدت خیلی تلاش کرد و مصدومیت او به تمام بازیکنان ما شوک وارد کرد. اعصابم به خاطر این موضوع به هم ریخت. حدادی‌فر بازیکن خیلی خوبی است و حیف است تیمی از داشتن او محروم شود.

وی ادامه داد: تیم خوبی داریم اما مصدومیت چند بازیکن دست و بال ما را بسته است. در صورتی که این‌ بازیکنان برگردند می‌توانیم جزو تیم‌های بالایی جدول باشیم.

/تسنیم

پاسخی بگذارید