تاریخ: ۹:۰۶ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان گفت: در بازی های داخل سالن ترکمنستان به دنبال کسب نتیجه نیستیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،افسانه حسن‌نایبی اظهار داشت: تمرینات تیم ملی بسکتبال سه نفره بانوان به خوبی پیگیری می‌شود. ملی‌پوشان در دو نوبت صبح وعصر تمرین می‌کنند. هفته آینده نیز ۶ جلسه تمرینی را در برنامه خود داریم.

وی در پاسخ به این سوال که عنوان شده شاید تیم ملی بسکتبال بانوان به بازی‌های داخل سالن اعزام نشود، گفت: ثبت نام‌ها از دوماه قبل صورت گرفته است. از این بابت جای نگرانی وجود ندارد. برهمین اساس نیز ما برنامه‌های خود را دنبال می‌کنیم و قرار است شنبه لباس‌های تیم ملی اعزامی به بازی‌های داخل سالن را دریافت کنیم. اما هنوز زمان اعزام تیم به این مسابقات مشخص نشده است.

سرمربی تیم ملی ادامه داد: شرایط تیم بسیار خوب است. تیم ملی بسکتبال بانوان پس از حضور در رقابت‌های آسیای میانه در قزاقستان نشان داد که زنگ تفریحی برای تیم‌های دیگر نیست. این در حالی است که در اولین تجربه‌ای که در این مسابقات داشتیم عنوان سومی را به دست آوردیم. تجربه بسیار ارزشمندی که به طور حتم در بازی‌های داخل سالن نیز به ما کمک خواهد کرد.

نایبی افزود: در رقابت‌های آسیای میانه برای پخش زنده رقابت‌ها از تیم‌ها هزینه‌ای را دریافت می‌کردند. اما جذابیت بازی تیم ایران و نوع پوشش بازیکنان ما باعث شد تا برای پخش زنده دیدار دو تیم ایران و روسیه از تیم ما هیچ هزینه‌ای دریافت نشود. حضور تیم ایران در رقابت‌های آسیای میانه ایده‌ای شد تا در بازی‌های آسیایی داخل سالن نیز با اعتماد به نفس بالا شرکت کنیم.

وی یادآور شد: به طورحتم تعدا شرکت کنندگان درمسابقات ترکمنستان بالاتر است و با تیم‌های قدرتمندی روبه‌رو خواهیم شد اما این را باید تاکید کنم که ما برای کسب نتیجه به این رقابت‌ها نمی‌رویم. این بازی‌ها فرصتی است تا  بسکتبال بانوان ایران را به تیم‌های آسیایی نشان بدهیم و امیدوارم  جایگاه بسکتبال بانوان ایران را با پوشش اسلامی در سطح آسیا تثبیت کنیم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال بانوان درباره حریفان تیم ایران تصریح کرد: کنفدراسیون بسکتبال آسیا هنوز اسامی تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها را اعلام نکرده و در این خصوص اطلاع دقیقی نداریم.

/تسنیم

پاسخی بگذارید