تاریخ: ۱۱:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

تعویض منشا باعث شد مشاجره‌های لفظی زیادی در کنار زمین و حاشیه دیدار نفت تهران – پرسپولیس به وجود بیاید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نیمه دوم دیدار نفت تهران – پرسپولیس که از ساعت ۲۰:۴۵ امشب در ورزشگاه تختی آغاز شده بود، هم با گل همراه بود و هم اینکه حواشی زیادی به همراه داشت.

* در بین دو نیمه بازیکنان نیمکت‌نشین پرسپولیس در زمین مانده و به کار با توپ پرداختند. در این بین منشا شدیداً مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

* بین دو نیمه مأموران نیروی انتظامی با یکی از هواداران برخورد فیزیکی داشتند.

* با آغاز نیمه دوم نیز چند بار شاهد درگیری لفظی بین مأموران و هواداران بودیم.

* عرفانیان، مدیرعامل باشگاه نفت تهران در بین دو نیمه به سمت علی‌اکبر طاهری رفت و انتخاب او را به‌عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تبریک گفت.

* دست یکی از هواداران پرسپولیس دچار در رفتگی شده بود که توسط پزشکان حاضر در ورزشگاه معاینه شد.

* با وجود پایان نیمه اول این دیدار، اما همچنان هواداران پرسپولیس وارد ورزشگاه می‌شدند.

* قبل از گل دوم پرسپولیس برانکو از چوک خواست به پشت دروازه رفته و منشا را برای آمدن به زمین فرا بخواند. در همین حین پرسپولیس گل دوم را نیز به ثمر رساند.

* در دقیقه ۶۸ بازی داور دستور تعویض گادوین منشا را داد، اما برانکو چون نفت صاحب ضربه ایستگاهی شده بود به این مسئله اعتراض کرده و از منشا خواست بعد از ضربه ایستگاهی تعویض شود، در همین حین داور چهارم به منشا گفت برود روی نیمکت بنشیند، در ادامه توپ بیرون رفت و برانکو خواهان آمدن منشا به زمین شد که به یکباره دید او روی نیمکت نشسته است و نسبت به این موضوع اعتراض کرد. در این صحنه خوردبین به داور چهارم اعتراض کرد که چرا منشا را روی نیمکت فرستاده و ناظر بازی هم وارد ماجرا شد تا شاهد مشاجره‌هایی در کنار زمین باشیم.

* بلندگوی ورزشگاه تعداد تماشاگران حاضر را ۲۳ هزار نفر اعلام کرد.

* در دقیقه ۸۲ بازی یگان ویژه به کمک نیروی انتظامی آمده و امنیت بیشتری در دور تا دور ورزشگاه ایجاد شد.

/تسنیم

پاسخی بگذارید