تاریخ: ۱۱:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدافع تیم فوتبال نفت تهران گفت: قسم می‌خورم اگر تا شنبه کارت بازی من صادر نشود به استقلال باز می‌گردم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سینا خادم‌پور، بازیکن نفت تهران که پیش از دیدار مقابل پرسپولیس به دلیل عدم صدور کارت بازی‌اش از لیست این تیم کنار گذاشته شد، اظهار داشت: واقعاً از وضعیت به وجود آمده خسته شدم و از این مسئله ناراحت هستم. قبل از بازی گفتند کارت بازی من صادر شده است، اما در رختکن و در حالی که من لباس پوشیده بودم، گفتند کارت بازی‌ام صادر نشده است.

وی تأکید کرد: به قدری از شرایط ناراحت بودم که گریه کردم. نمی‌دانم چرا کارم را درست نمی‌کنند. قسم می‌خورم اگر تا شنبه کارت بازی من صادر نشود به استقلال برمی‌گردم و اگر این تیم نیز من را نخواست به پیشنهاد دیگر تیم‌های خواهانم  پاسخ مثبت می‌دهم. هفته گذشته نیز در حالی که من برای دیدار با فولاد به فرودگاه رفتم به من گفتند کارتم صادر نشده و از فرودگاه به خانه بازگشتم.

مدافع تیم فوتبال در خصوص اینکه گفته می‌شود بندی در قرارداد او وجود دارد که در صورت مصدومیت نفت باید ۱۵۰ میلیون به استقلال پرداخت کند، گفت: فکر نمی‌کنم چنین چیزی وجود داشته باشد. من دیروز کارهای قرارداد قرضی‌ام را انجام دادم و در حالی که قرار بود قرارداد قرضی‌ام دو ساله باشد در نهایت به یک سال تبدیل شد. امیدوارم شنبه مشکل کارت بازی من نیز تمام شود تا هر چه زودتر به میدان بروم.

/تسنیم

پاسخی بگذارید