برای حضور در جام ریاست فدراسیون جهانی ؛
تاریخ: ۱۵:۰۴ :: ۱۳۹۶/۰۵/۱۸
نام نویسنده: علی احمدی
سه هوگوپوش در تیم ملی/ هادیان، احمدی و بی باک عازم “تاشکند” ازبکستان

احمد محمدی همراه با فریبرز عسگری در ایم رقابتها حاضر می شود و حمید رضا هادیان و سروش احمدی به عنوان شاگردان بی باک عازم تاشکند می شوند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نخستین دوره مسابقات “جام ریاست فدراسیون جهانی” در منطقه آسیا از روز جمعه (۲۰ مردادماه) به مدت ۳ روز در “تاشکند” ازبکستان برگزار می‌شود، مازندران در ترکیب تیم ملی ۳ هوگوپوش را راهی این مسابقات می کند.

احمد محمدی همراه با فریبرز عسگری در ایم رقابتها حاضر می شود و حمید رضا هادیان و سروش احمدی به عنوان شاگردان بی باک عازم تاشکند می شوند.

یم‌ملی کشورمان که با ترکیب ۶ نفره برای حضور در این رویداد تمرینات خود را پشت سر گذاشته بود با توجه به آسیب دیدگی محمد کاظمی و ابوالفضل یعقوبی در نخستین مرحله مسابقات گرندپری ۲۰۱۷ با ۴ تکواندوکار در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کند.

حميدرضا هاديان (وزن ۵۸- كيلوگرم)، سروش احمدي (وزن ۶۳- كيلوگرم)، اميرحسين ساسان (وزن ۸۰- كيلوگرم) و سجاد مرداني (وزن ۸۷+ كيلوگرم) تکواندوکاران حاضر در این تیم هستند که فردا (چهارشنبه) به همراه هادی افشار ایران را به مقصد “تاشکند” ازبکستان  ترک میکنند.

مهدی بی باک و علیرضا نصرآزادانی نیز از روسیه به ازبکستان سفر کرده و به تیم ملحق می‌شوند.

گفتني است؛ مسابقات “جام ریاست فدراسیون جهانی” در منطقه آسیا جی۲ است و به نفرات اول تا سوم به ترتيب ۲۰،‌ ۱۲ و ۷٫۲۰ امتياز در راستاي افزايش رنكينگ المپيك تعلق مي‌گيرد.

 

پاسخی بگذارید