تاریخ: ۱۰:۵۹ :: ۱۳۹۶/۰۵/۱۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز ابراز امیدواری کرد این تیم با برتری مقابل استقلال به ناکامی‌های خود در فصل جاری پایان دهد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هادی محمدی در مورد وضعیت فعلی خود گفت: بعد از اینکه ربات صلیبی‌ام پاره شد، تمریناتی ویژه را انجام دادم و روی زانویم کار کردم تا آماده جراحی شوم. به زودی هم تحت عمل جراحی قرار می‌گیرم و بعد از آن نیز تلاش می‌کنم که مراحل درمانی را پشت سر گذاشته و به میادین بازی برگردم.

مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در پاسخ به این پرسش که دوری از فوتبال را چطور هضم می‌کند، گفت: واقعاً دوری از فوتبال برایم سخت است و من در بدترین زمان ممکن مصدوم شدم. فکر کردن به گذشته فایده ندارد و باید تلاش کنم تا دوباره به میادین برگردم.

محمدی درباره شروع ضعیف تراکتورسازی در لیگ امسال گفت: ما واقعا در هر دو مسابقه خوب بازی کردیم و می‌توانستیم برنده از زمین بیرون بیاییم. حق تراکتورسازی این بود که از هر دو بازی امتیاز بگیرد و واقعاً تیم ما بسیار با برنامه و با هدف بازی کرد. گاهی اوقات ممکن است یک تیم دچار بدشانسی شود، ولی من به آینده تراکتورسازی امیدوارم.

وی در پایان تصریح کرد: امیدوارم بردهای تراکتورسازی در بازی برابر استقلال شروع شود و ما بتوانیم این هفته هواداران‌مان را خوشحال کنیم.

/تسنیم

پاسخی بگذارید