برنامه مهم سلطانی‌فر برای ورزش ایران؛
تاریخ: ۱۵:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۵/۱۶
نام نویسنده: روح الله سلطانی
خداحافظی با مدیران مسن!

وزیر ورزش و جوانان گفت: برنامه جدی من در هشت ماه حضورم در وزارت ورزش و جوانان، حفظ ثبات و آرامش ایجاد شده و تثبیت آن بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کصدوسی‌وهشتمین جلسه شورای معاونین با حضور مسعود سلطانی‌فر تشکیل شد. در این نشست وزیر ورزش و جوانان گفت: برنامه جدی من در هشت ماه حضورم در وزارت ورزش و جوانان، حفظ ثبات و آرامش ایجاد شده و تثبیت آن بود.
وی افزود: استقلال فدراسیون‌ها را به‌عنوان یک دستاورد مهم دوره حضورم می‌دانم، ولی توجه هم داریم که ساختار و قانون فدراسیون‌ها باید به گونه‌ای باشد که از بابت استقلال آنها خیال‌مان راحت باشد و امور مدیریتی ورزش کشور دچار اخلال نشود.
وزیر ورزش و جوانان معتقد به حضور مدیریتی زنان است و اظهار داشت: باور من این است که بانوان به خوبی می‌توانند مسئولیت بپذیرند و در این مدت آن را دنبال کردم و الان هم در صورتی که نظر آقای رئیس جمهور باشد بازهم در این جایگاه خدمت کنم و مجلس رأی اعتماد بدهد، معتقدم حداقل در پنج استان می‌توانیم مدیرکل ورزش و جوانان زن داشته باشیم.
سلطانی‌فر ادامه داد: در مدیریت فدراسیون‌ها و ستادی و استانی دنبال جوان‌گرایی هستم. من این قول را به همه داده بودم که سن مدیریتی ورزش کشور را مناسب‌تر کنم.
وزیر ورزش و جوانان گفت: فعلاً موضوع تفکیک ورزش از جوانان منتفی است و به همین دلیل توصیه اکید من به همه معاونت‌ها توجه جدی به مسائل جوانان، گسترش سازمان‌های مردم نهاد، ایجاد و استقرار خانه‌های جوان در تمام استان‌ها بود و باید با همه توان و انرژی خود را برای حل مشکلات جوانان بکار ببندیم.
سلطانی‌فر درباره توسعه ورزش همگانی در دولت دوازدهم گفت: افزایش مشارکت مردم در فعالیت‌های ورزشی، توسعه ورزش در بین دستگاه‌های اجرایی و نهادهای عمومی دولتی و غیردولتی، استمرار نهضت جشنواره‌های همگانی استعدادیابی و تجهیز خانه‌های ورزشی روستایی در سراسر کشور از مهمترین برنامه‌های ما بود و امیدوارم ادامه یابد.

 

پاسخی بگذارید