نتایج هفته ششم لیگ برتر فوتسال کشور + جدول
تاریخ: ۲۲:۲۴ :: ۱۳۹۶/۰۵/۱۳
نام نویسنده: تحریریه
دبل باخت شهروند در دیدارهای خارج از خانه/اسماعیل پور وارد “چالش شکست” شد !

هفته ششم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور عصر امروز در شهرهای مختلف کشور برگزار شد و در این هفته از رقابت ها تیم شهروند ساری تنها نماینده استان مازندران در این رقابت ها تن به شکست داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته ششم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور عصر امروز در شهرهای مختلف کشور برگزار شد و در این هفته از رقابت ها تیم شهروند ساری تنها نماینده استان مازندران در این رقابت ها تن به شکست داد.

تیم فوتسال شهروند ساری که برای دومین هفته ی پیاپی دیدار خارج از خانه برگزار می کرد باز هم برابر حریفش تن به شکست داد در دو هفته اخیر هیچ امتیازی کسب نکند و با چالش بدی مواجه شود.

شاگردان اسماعیل پور جوان که در هفته های ابتدایی نتایج خوبی را کسب کرده بودند و به نوعی شروعی رویایی داشتند در دو هفته اخیر با چالش شکست مواجه شدند موفق نشدند امتیازی از این دیدارهای خارج از خانه کسب کنند و چشم و امیدشان به دیدارهای خانگیست.

در این دیدار شهروند ساری در حالی که نیمه اول را با نتیجه دو بر یک از حریف خود پیش افتاده بود به مانند سال های گذشته باز هم اسیر گلزنی ها و درخشش مسلم اولاد قباد شد و در نهایت با نتیجه سه بر دو برابر میزبانش مغلوب شد.

نکته جالب توجه در این دیدار عدم حضور کاپیتان عظیمایی بود . مرتضی عظیمایی که هفته گذشته علی رغم شکست، یکی از بهترین مهره های اسماعیل پور در زمین بود ، در این دیدار شهروند را همراهی نمی کرد.

شهروند ساری که این فصل حسابی هواداران ساروی را امیدوار کرده بود، در دو هفته اخیر موجی از نا امیدی را برای هواداران به ارمغان آورد تا با نگرانی چشم به دیدارهای آینده بدوزند.

در ای دیدار گل های شهروند توسط علی ابراهیمی و محمدرضا کرد به ثمر رسیده شد و علیرضا وفایی (۲ بار) و مسلم اولاد قباد گل های تاسیسات را زدند.

 

نتایج کامل بازی‌های هفته ششم لیگ برتر فوتسال به شرح زیر می‌باشد:

فرش‌آرا ۷ – ارژن شیراز ۲

آتیه طهران قم ۳- ملی حفاری اهواز ۳

شهرداری ساوه ۴- مقاومت البرز ۱

پارسیان شهر قدس صفر – مس سونگون ورزقان ۲

مقاومت قرچک ۲ – هیأت فوتبال قم ۲

تأسیسات دریایی تهران ۳ – شهروند ساری ۲

دیدار آذرخش بندرعباس و گیتی‌پسند اصفهان ساعت ۱۶ فردا برگزار می‌شود.

پاسخی بگذارید