تاریخ: ۱۰:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۵/۱۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی والیبال بانوان در آستانه اعزام به رقابت های قهرمانی زنان آسیا نشستی صمیمی با محمدرضا داورزنی داشتند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،وبه نقل ازسایت فدراسیون والیبال، رقابت‌های والیبال قهرمانی زنان آسیا از ١٨ تا ٢٦ مردادماه به میزبانی شهر مانیل در کشور فیلیپین برگزار می‌شود و تیم ملی ایران در این مسابقات با تیم‌های تایلند، چین تایپه و مالدیو همگروه است.

اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی والیبال بانوان ایران عصر امروز (سه شنبه) و در آستانه اعزام به مانیل نشستی صمیمی با داورزنی سرپرست فدراسیون والیبال داشتند.

در این نشست که احمد ضیایی نایب رئیس و فریبا صادقی سرپرست نایب رئیسی بانوان نیز حضور داشتند، ابتدا صادقی درباره شرایط اردوی تیم ملی و رقابت های قهرمانی آسیا توضیحاتی ارائه کرد.

اکرم قهرمانی سرمربی، میر مصطفی شجاعی مشاور فنی و یکی از بازیکنان به نمایندگی از سوی دیگر بازیکنان توضیحاتی درباره روند تشکیل تیم ملی بانوان، مراحل اردوهای آماده سازی، اردوی برون مرزی ویتنام و دیگر مسایل تیم به صورت جداگانه ارائه کردند.

سرپرست فدراسیون والیبال نیز در ادامه این نشست به اهمیت حضور بانوان با پوشش اسلامی در رقابت های برون مرزی اشاره کرد و گفت: بانوان والیبالیست با پوشش اسلامی افتخاری برای ایران و اسلام هستند و به بهترین شکل ممکن ارزش های اسلامی را به جهان معرفی می کنند.

وی تاکید کرد: والیبال چهره ای واقعی و متفاوتی از تبلیغات کشورهای غربی به جهانیان از ایران ارائه کرده است. بنابر این حضور قدرتمند والیبال در عرصه جهانی تنها یک موضوع ورزشی نیست بلکه والیبال پیام صلح و دوستی ملت ایران را به جهانیان می رساند و رسالت مهمی در این زمنیه بر عهده دارد.

/تسنیم

پاسخی بگذارید