تاریخ: ۱۰:۵۴ :: ۱۳۹۶/۰۵/۱۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی پیشین نساجی مازندران، هدایت تیم دسته اولی صبای قم را بر عهده گرفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در حالی که باشگاه صبای قم هفته گذشته، سهراب بختیارى‌زاده را به عنوان سرمربی این تیم در لیگ دسته اول فصل پیش رو معرفی کرد، امشب (سه‌شنبه) اسماعیل اسماعیلی سرمربی پیشین نساجی به سمت سرمربیگری تیم قمی در لیگ دسته اول انتخاب شد.

کریم بهرامی رئیس هیئت فوتبال استان قم در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، ضمن تأیید این خبر اظهار داشت: پس از اینکه باشگاه صبا اسپانسرهای جدیدی جذب کرد، شرایطی ایجاد شد که آقای بختیاری‌زاده از صبا جدا شد و آقای اسماعیلی که سابقه حضور در نساجی مازندران با عملکردی قابل قبول در کارنامه دارد، سرمربیگری صبا را بر عهده گرفت.

وی افزود: اسپانسرهای جدید، گزینه‌هایی برای هدایت تیم معرفی کردند. ما هم پس از تحقیق درباره آقای اسماعیلی، وی را به عنوان سرمربی جدید انتخاب کردیم. البته اسپانسرها در مورد سرمربی دخالت چندانی نکردند (!) اما گفتند بهتر است که یکی از گزینه‌های مد نظر آنها، سرمربى صبا شود.

رئیس هیئت فوتبال استان قم همچنین اعلام کرد که اداره کل ورزش و جوانان این استان، مدیریت باشگاه را به مدت یک سال به هیئت فوتبال استان قم واگذار کرد.

/تسنیم

پاسخی بگذارید