طلاهای مسابقات کره شمالی؛
تاریخ: ۹:۳۳ :: ۱۳۹۶/۰۵/۱۰
نام نویسنده: احمد قربانی
هدف بعدی قوی ترین وزنه بردار جوان آسیا

قاسمعلی محمدپور ، قوی ترین وزنه بردار جوان آسیا که با سه مدال طلا از مسابقات نپال بازگشته است ، می گوید که از هم اکنون خود را برای طلاهای مسابقات کره شمالی آماده می کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدپور که شامگاه دوشنبه در میان استقبال گرم ورزش دوستان بابلسری به شهرش بازگشت ، به خبرنگار ایرنا گفت : برنامه بعدی ام ، حضور در مسابقات جوانان جهان در کره شمالی است که سال آینده برگزار می شود.
وی افزود : امیدوارم در آن مسابقات هم بتوانم با تکرار کسب مدال خوش رنگ طلا ، افتخار دیگری برای کشورم کسب کنم.
دارنده سه مدال طلای خوش رنگ جوانان آسیا گفت : از این که در بازی های قهرمانی وزنه برداری جوانان آسیا در نپال توانستم سه مدال طلا را برای ایران به ارمغان بیاورم بسیار خوشحالم.
وی افزود : سه مدال طلا را در یک ضرب با بالا بردن وزنه ۱۶۲ کیلوگرمی، دو ضرب ۲۰۰ کیلو گرمی و در مجموع ۳۶۲ کیلوگرم به دست آورده ام و این مدال ها اولین مدال های بین المللی است و جای افتخار است که هر سه مدالی که کسب کردم ، طلاست.
او ادامه داد : این دوره از مسابقات که با حضور وزنه برداران جوان ۱۷ کشور و قدرت های بزرگ وزنه برداری آسیا در نپال برگزار شده است از سطح بالایی برخوردار بود.
محمدپور بیان کرد : تنها رقیب بنده در این دوره از مسابقات ورزشکاری از چین بوده است که رقابت تنگاتنگی در یک ضرب داشته ایم اما این ورزشکار در دو ضرب حرفی برای گفتن نداشت و توانستم با اقتدار قهرمان این دوره از مسابقات شوم.
در مسابقات وزنه برداری جوانان آسیا که هفته جاری با حضور ۱۷ تیم درکشور نپال برگزار شد ایران توانست عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کند.
در مراسم استقبال از محمدپور که عنوان قوی ترین وزنه بردار فوق سنگین جوانان آسیا را دارد ، فرماندار بابلسر و جمعی از ورزشکاران و پهلوانان هم حضور داشتند .

 

پاسخی بگذارید