تاریخ: ۸:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۵/۰۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری
گزارش تصویری پرچم داری  فوتبالیست های مازندرانی  در مراسم انتخاب برترین های فوتبال ایران با کسب ۴ عنوان

پایان مراسم انتخاب برترین های فوتبال ایران فصل ۹۵_۹۶ / سهم بالای فوتبال مازندران در مراسم برترین ها با کسب ۴ عنوان

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی رضی مدیر روابط عمومی و امور رسانه ای هیات فوتبال استان مازندران در گفتگو با خبرنگاران در خصوص مراسم انتخاب برترین های فوتبال ایران اظهار داشت :مراسم انتخاب برترین های فوتبال ایران در فصل ۹۵_۹۵ شامگاه یکشنبه ۸ مرداد در برج میلاد تهران از ساعت ۲۳ برگزار شد و در این مراسم فوتبالیست های مازندران در ۴ مورد عنوان بهترین ها را کسب کردند.
وی افزود :در این مراسم سید پیمان حسینی به عنوان بهترین گلر فوتبال ساحلی انتخاب شد و محمد عباس زاده به عنوان بهترین گلزن لیگ دسته یک فوتبال کشور معرفی شد.

رضی ادامه داد :همچنین محمد عباس زاده در دومین عنوانش به عنوان بهترین بازیکن لیگ دسته یک فوتبال کشور نیز معرفی شد .امید ابراهیمی دیگر بازیکن مازندرانی عنوان بهترین هافبک لیگ ایران معرفی شد.

این مسئول گفت : همچنین در این مراسم عادل و محمد دو هوادار متعصب قائمشهری تیم نساجی نیز به روی صحنه آمدند و تندیس محمد عباس زاده را به او تقدیم کردند و همچنین از سوی میثاقی مجری برنامه به عنوان هوادار نمونه معرفی شدند.

وی افزود: مهندس بهروان رئیس هیات فوتبال استان مازندران نیز در این مراسم حضور داشت و در بخشی از مراسم تندیس سید جلال حسینی را به عنوان بهترین مدافع لیگ ایران به وی تقدیم کرد و همچنین رحمان رضایی پیشکسوت مازندرانی فوتبال کشور نیز در بخش های ابتدایی مراسم حضور داشت و تندیس برترین ها را به آن ها تقدیم کرد.

 

پاسخی بگذارید