شوک به والیبال ساری ؛
تاریخ: ۱۰:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۵/۰۸
نام نویسنده: احمد قربانی
خطر لغو امتیاز ، بیخ گوش والیبال عمران ساری!!!!

تیم عمران ساری یکی از ۲ نماینده مازندران در رقابت های لیگ برتر والیبال در سال ۹۵ به دلیل ابهام در فعالیتش جهت حضور در این رقابت ها در سال ۹۶ ، از سوی سازمان لیگ تهدید به لغو امتیاز شد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سازمان لیگ فدراسیون والیبال خواهان مشخص شدن وضعیت این تیم برای حضور یا عدم حضور در رقابت های لیگ برتر در فصل جاری شد.
رئیس هیات والیبال مازندران با تائید وضعیت نابسامان تیم عمران ساری گفت که با وجود پیگیری این هیات ، هنوز مسئولان عمران تصمیمی برای حضور در رقابت های لیگ برتر والیبال در فصل جاری (۹۷-۹۶) اتخاذ نکرده اند.
میلاد تقوی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : رایزنی برای متقاعد کردن سازمان عمران شهرداری ساری به خصوص شهردار این شهر برای حضور در لیگ برتر ادامه دارد.
وی حمایت نشدن سازمان عمران شهرداری ساری از سوی مسئولان استانی به خصوص مدیران ورزشی را دلیل اصلی تردید این سازمان در تیمداری اعلام کرد.
رئیس هیات والیبال مازندران لحاظ کردن معافیت مالیاتی را راهکار مناسب برای متقاعد کردن بخش خصوصی برای تیمداری در رقابت های لیگ برتر به خصوص در رشته والیبال دانست.
تقوی اظهار داشت : قانون حامیان مالی تیم های لیگ برتری از معافیت مالیاتی وجود دارد ، ولی به دلیل الزام آور نبودن اجرای قانون، اداره کل مالیاتی زیربار نمی رود و حامیان مالی نیز در چنین شرایطی حاضر به تیمداری نیستند.
مازندران در فصل گذشته (۹۶-۹۵) برای نخستین بار ۲ نماینده در رقابت های والیبال لیگ برتر داشت که یکی کاله آمل و دیگری سازمان عمران شهرداری ساری بود.
تم آمل که سابقه قهرمانی در لیگ برتر و حضور در رقابت های قهرمانی آسیا را در کارنامه اش دارد، تحت پوشش حمایت مالی یکی از واحدهای لبنی پرآواره قرار دارد و همچنان نیز از این تیم در رقابت های لیگ برتر حمایت می کند.
سازمان عمران شهرداری ساری در سال گذشته وارد این جرگه از رقابت های لیگ برتر والیبال شد و در نهایت با وجود شایستگی از حضور در بین هشت تیم برتر بازماند.

پاسخی بگذارید