تاریخ: ۱۱:۱۴ :: ۱۳۹۶/۰۵/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

هافبک تیم پرسپولیس گفت: به دنبال رضایت هواداران هستیم و برای این کار اهداف بزرگی در لیگ، جام‌حذفی و لیگ قهرمانان آسیا داریم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،وحید امیری  در خصوص برتری تیم فوتبال پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که زحماتی که در تمرینات پیش فصل کشیده بودیم در دیدار با فولاد جواب داد و در دیدار مقابل تیم خوب فولاد که از نفرات عالی برخوردار بود با ارائه یک بازی قشنگ به ۳ امتیاز دست پیدا کردیم.

وی در خصوص اینکه اهداف پرسپولیس در این فصل چه خواهد بود، گفت: ما به دنبال رضایت هواداران هستیم و برای این کار اهداف بزرگی در لیگ، جام‌حذفی و لیگ قهرمانان آسیا داریم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص وضعیت مطالبات خود از نفت تهران عنوان کرد: خبر جدیدی ندارم و فقط شب گذشته شنیدم این تیم دیدار خود را مقابل سپیدرود با برتری به پایان برده است. من اصلا دوست ندارم نان کسی را ببُرم و می‌دانم بسیاری از جوانان در این تیم مشغول بازی هستند و فقط دوست دارم سازمان لیگ و وزارت نفت حق ما را پیگیری کنند.

وی افزود: ما ساده‌تر از این حرفی نداریم و حتی امیدوار بودیم با حرف زدن با مسئولان این تیم بتوانیم مشکلات‌مان را حل کنیم اما آنها برای ما که بازیکن این تیم بودیم ارزشی قائل نبودند چه برسد به دیگر عوامل باشگاه  مانند ماساژور سابق تیم که در حال حاضر در تیمی حضور ندارد و به سختی زندگی خود را می‌گذراند.

امیری در خصوص اینکه به نظر می‌رسد بازیکنان جدید این تیم خیلی زود با پرسپولیس هماهنگ شده‌اند، گفت: جو تیم پرسپولیس از لحاظ رفاقتی به گونه‌ای است که هرکسی وارد این تیم می‌شود خیلی زود با بازیکنان هماهنگ می‌شود. ما در کنار یکدیگر مثل برادر هستیم و همدلی زیادی داریم و این برادری از بیرون وارد تیم می‌شود. سال گذشته نیز من خودم به عنوان یک بازیکن تازه‌وارد به تیم آمدم اما بازیکنان به گونه‌ای با من رفتار کردند که خیلی زود در تیم جا افتادم.

هافبک تیم پرسپولیس در پایان در خصوص تشویق مهدی طارمی و گادوین منشا خاطر نشان کرد: هواداران دیگر چه چیزی بهتر از این می‌خواهند که ۲ نفر از بهترین مهاجمان حاضر در فوتبال ایران در پرسپولیس حضور دارند و باید هم آنها را تشویق کنند.

/تسنیم

پاسخی بگذارید