تاریخ: ۱۸:۴۷ :: ۱۳۹۶/۰۵/۰۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

در پایان رقابت دسته ۶۹ کیلوگرم رده‌های سنی نوجوانان و جوانان قهرمانی آسیا، بیرالوند به دو مدال نقره دست یافت، سلطانی دو نشان برنز گرفت و دست زارعی از مدال کوتاه ماند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، سومین روز مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا، امروز(چهارشنبه۴ مردادماه) رقابت دسته ۶۹ کیلوگرم گروه A با حضور روح اله بیرالوند، حسین سلطانی و مصطفی زارعی ۳ ملی پوش رده سنی نوجوان و جوان کشورمان در سالن ورزشی ارتش کشور نپال برگزار شد. در نهایت روح اله بیرالوند در رده نوجوانان حرکت دوضرب و مجموع نقره گرفت، حسین سلطانی در حرکت دوضرب و مجموع برنزی شد.

۵ شرکت کننده در رده سنی نوجوانان و ۸ وزنه بردار در رده سنی جوانان در دسته ۶۹ کیلوگرم به رقابت پرداختند.

ورزشکاران عربستان و ازبکستان در دو رده سنی برای تیم های خود در این وزن به روی تخته رفتند.

روح اله بیرالوند ملی پوش رده سنی نوجوانان کشورمان در حرکت یکضرب ۱۲۵ کیلوگرم، در حرکت دوضرب ۱۵۲ کیلوگرم و مجموع ۲۷۷ کیلوگرم به دو مدال نقره حرکت دوضرب و مجموع دست پیدا کرد.

حسین سلطانی وزنه بردار رده سنی جوانان نیز در حرکت یکضرب موفق به مهار وزنه ۱۳۲ کیلوگرمی شد، در حرکت دوضرب وزنه ۱۵۳ کیلویی بالای سر برد و در مجموع با ثبت وزنه ۲۷۸ کیلوگرم به دو مدال برنز حرکت دوضرب و مجموع رسید.

مصطفی زارعی در حرکت یکضرب وزنه ۱۳۰ کیلویی و در حرکت دوضرب وزنه ۱۵۰ کیلویی را به نام خود ثبت کرد تا با مجموع ۲۸۰ کیلوگرم دستش از مدال دور ماند.

/تسنیم

پاسخی بگذارید