تاریخ: ۱۰:۵۱ :: ۱۳۹۶/۰۵/۰۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدوارم با شروع لیگ بتوانیم به یک همگرایی با صدا و سیما برسیم و نیاز نباشد که از ابزارهای قدرت‌مان استفاده کنیم و کشمکش داشته باشیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسعود سلطانی‌فر درباره موضوع حق پخش تلویزیونی رقابت‌های ورزشی اظهار داشت: ظرفیت خوبی به لحاظ درآمدی در این بخش وجود دارد که هم صدا و سیما منتفع می‌شود و هم وزارت ورزش که ما هم اسم آن را سیاست برد-برد گذاشتیم.

وی افزود: حرف‌هایی که در حاشیه جلسه هیئت دولت با علی عسگری‌، رئیس سازمان صدا و سیما داشتم، این بود که در حقیقت استفاده بخش ورزش از این منافع به معنای آن نیست که از درآمدهای صدا و سیما کم شود. ما یک شرایطی داریم که اگر با هم تعامل داشته باشیم، درآمدها در هر دو بخش افزایش پیدا می‌کند، بنابراین منطقی این است که با هم همکاری کنیم و بتوانیم از این ظرفیت استفاده کنیم.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: خوشبختانه علی‌عسگری و معاونانش رویکرد خوبی دارند و این جلساتی که برگزار شده، ما یک توافق‌نامه‌ای تنظیم کردیم که فکر می‌کنیم به زودی امضا شود. در واقع آن چارچوب کلی همکاری‌ها مشخص می‌شود و بعد از آن نیز کارگروهی که تشکیل شده، وارد جزئیات اجرایی می‌شود که مراحل اجرایی کار مشخص شود.

سلطانی‌فر گفت: ان‌شاالله این کارگروه مراحل اجرایی کار را مشخص کنند و با شروع لیگ بتوانیم به یک همگرایی برسیم و نیاز نباشد که از ابزارهای قدرت‌مان استفاده کنیم و کشمکش داشته باشیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم این بلوغ بین مسئولان دو مجموعه و اعضای کارگروه وجود دارد که هرچه زودتر به جمع‌بندی برسند.

/تسنیم

پاسخی بگذارید