قهرمان تنیس زنان ایران عنوان کرد؛
تاریخ: ۱۵:۱۴ :: ۱۳۹۶/۰۵/۰۳
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا
هنگامه عزیزی:یک سالی از تنیس دور بودم/به دنبال موفقیت در مسابقات لیگ برتر هستم!

قهرمان تنیس زنان ایران عنوان کرد؛ سطح مسابقات خوب بود ، ۲۰ نفر از کل کشور در این دوره از مسابقات شرکت کرده بودند که این مسابقات بصورت انفرادی برگزار میشد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هنگامه عزیزی تنیسور آملی که از بهترین های تنیس کشور و استان مازندران است و جایگاه چهارمی کشور و سابقه ی دعوت شدن به تیم ملی را در کارنامه دارد پس از مدتی غیبت و حضور نداشتن در صحنه مسابقات با شایستگی قهرمان یک رویداد مهم شد.

هنگامه عزیزی در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار مازند اسپرت در آمل، درمورد سطح مسابقات و نحوه ی برگزاری آن اظهار داشت: سطح مسابقات خوب بود ، ۲۰ نفر از کل کشور در این دوره از مسابقات شرکت کرده بودند که این مسابقات بصورت انفرادی برگزار میشد.

عزیزی راجب دوری موقتش خودش از تنیس افزود: یک سالی از تنیس دور بودم ڃون در این مدت دکتر ها بخاطر آسیب دیدگی که داشتم به من اجازه حضور در میادین را ندادند که خداراشکر با پایان یافتن مصدومیتم تمریناتم را شروع کردم و توانستم در این مسابقات شرکت کنم و به مقام قهرمانی دست پیدا کنم

ملی پوش آملی تنیس بانوان درمورد وضعیت این رشته در استان مازندران گفت: خداراشکر وضعیت تنیس در مازندران و آمل خیلی خوب است . مسولین استان و شهرستان آمل خیلی پرتلاش و خوب ورزش تنیس را مدیریت می کند که بسیار رضایت بخش است.

قهرمان تنیس بانوان کشور در پایان گفت : هفته آینده لیگ برتر برگزار میشود که اگر خدا بخواهد در این لیگ همانند سالهای گذشته حاضر خواهم بود و دو هفته ی آینده مجددا مسابقات مناطق کشور برگزار میشود که در آن مسابقات هم شرکت خواهم کرد.

گفتنی است مسابقات تنیس مناطق پنج گانه كشور بانوان به ميزبانی بابل با حضور ۲۰ بازیکن پیگیری شد که در پایان هنگامه عزيزى از مازندران ( آمل) به مقام نخست دست یافت و نيايش ميرزايى از كرمان دوم و شقايق ذبيح الهى از مازندران و ترانه مهران از مازندران به صورت مشترک سوم شدند.

پاسخی بگذارید