گلایه های والیبالی ها همچنان ادامه دارد؛
تاریخ: ۱۵:۰۳ :: ۱۳۹۶/۰۵/۰۳
نام نویسنده: تحریریه
تقوی:چرا بودجه هیئت های ورزشی به هیئت ها در مازندران تعلق نمی‌گیرد !؟

رئیس هیئت والیبال استان مازندران با عنوان اینکه معلوم نیست آیا از وزارت ورزش و جوانان برای هیئت های ورزشی بودجه‌ای در نظر گرفته شده یا خیر، گفت: اگر بودجه‌ای در نظر گرفته شده این بودجه چرا به هیئت های ورزشی تعلق نمی‌گیرد.

مازند اسپرت (مازند ورزش)-میلاد حسین زاده : سیدمیلاد تقوی در گفت‌وگویی اظهار کرد: با وجود عدم حمایت‌های اداره کل ورزش و جوانان مازندران به ادعای بیشتر کارشناسان هیئت والیبال مازندران در سال گذشته جزو فعال‌ترین هیئت ورزشی بود و می‌تواند عنوان خوبی در رتبه‌بندی فدراسیون به‌دست بیاورد.

وی تصریح کرد: حضور چشمگیر بازیکنان مازندرانی در تیم‌های ملی والیبال و عملکرد هیئت استان نشان‌دهنده رشد والیبال در استان بوده است.

رئیس هیئت والیبال مازندران با اشاره به تیم‌های منتخب مازندران،ادامه داد: در سال جاری تیم نوجوانان هیئت والیبال مازندران توانست عنوان نایب قهرمانی مسابقات کشور را به‌دست آورد و نوجوانان دختر عنوان چهارمی را کسب کرد و همچنین در رده سنی جوانان و امید جزو مدعیان کسب مقام هستیم.

تقوی خاطرنشان کرد: مجموعه هیئت استان تمام تلاش خود را به کارگیری می‌کند تا تیم‌های مازندران با احترام به مسابقات قهرمانی کشور اعزام شوند.

رئیس هیئت والیبال استان مازندران با عنوان اینکه معلوم نیست آیا از وزارت ورزش و جوانان برای هیئت ‌های ورزشی بودجه‌ای در نظر گرفته شده یا خیر،افزود: اگر بودجه‌ای در نظر گرفته شده این بودجه چرا به هیئت ‌های ورزشی تعلق نمی‌گیرد اگر هم بودجه‌ای وجود ندارد دوستان باید رسانه‌ای کنند تا حقایق را مردم و اهالی ورزش بدانند تا انتظارها از هیئت های ورزشی به اندازه امکانات اختصاص داده شده باشد.

پاسخی بگذارید