با درخشش دختران مازنی؛
تاریخ: ۲۲:۵۷ :: ۱۳۹۶/۰۴/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری
مازندران فاتح پیکارهای انتخابی تیم ملی نوجوانان دختران کشور سمنان شد

رقابتهای قهرمانی کشور نوجوانان دختر امروز (شنبه ۳۱ تیر ماه) در استان سمنان برگزار شد و نفرات برتر دو بخش کاتا و کومیته معرفی شدند و دختران مازندرانی خوش درخشیدند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رقابتهای قهرمانی کشور نوجوانان دختر امروز (شنبه ۳۱ تیر ماه) در استان سمنان برگزار شد و نفرات برتر دو بخش کاتا و کومیته معرفی شدند.

در کاتای انفرادی، سپیده امینی ازتهران عنوان نخست را بدست آورد، کیمیا بیرق امیرآبادی از تهران بر سکوی دوم قرار گرفتند، تینا شعبانی از اصفهان و نرگس نظری از تهران مشتکاً مقام سومی را کسب کردند.

در وزن ۴۷-کیلوگرم، الهه یخ کشی از مازندران در مکان نخست قرار گرفت، الهه عطائی از گیلان در مکان دوم ایستاد. مهنا پوراحمدیان ازکرمان و تینا نصیر از تهران مشترکاً سوم شدند.

وزن ۵۴-کیلوگرم، صدیقه صادقی از مازندران اول شد، ستایش صفری از سمنان در مکان دوم قرار گرفت و محبوبه گرائیلی از مازندران و هیلا ابراهیم پور از گیلان سوم مشترک شدند.

وزن ۵۴+کیلوگرم، زهرا یعقوبیان از مازندران اول شد، نگین خیرخواه از مازندران در مکان دوم قرار گرفت. صدف لرستانی از کرمانشاه و سیده کوثر موسوی از مازندران مشترکاً سوم شدند.

تيم تهران با ١ طلا ،١ نقره ،٢ برنز دوم شد و تيم گيلان نيز با كسب ١ نقره ، ١ برنز در جايگاه سوم ايستاد.

پس از مازندران ، تهران، و گیلان، سمنان با ۱ نقره چهارم شد، اصفهان، کرمانشاه و کرمان نیز با ۱ برنز پنجم شدند.

اسامی مدال آوران مازندران :

زهرا یعقوبیان/مازندران ۵۴kg+
الهه یخ کشی / مازندران ۴۷kg –
صدیقه صادقی /مازندران ۵۴kg –
نگین خیرخواه/مازندران ۵۴kg+
سیده کوثر موسوی /مازندران ۵۴kg+
محبوبه گرائیلی /مازندران ۵۴kg-

لازم به ذكر است آکادمی کاراته فرجی مازندران با مربیگری شهلا عیوضی که مربیگری تیم ملی نوجوانان و جوانان در قزاقستان را یدک میکشد با کسب سه مدال در مجموع سه وزن نوجوانان انتخابی جهت اعزام به مسابقات جهانی اسپانیا خوش درخشید.
در ضمن يك طلا حاصل مربي جوان فاطمه چالاكي ( ملي پوش بزرگسالان ) و طلاي وزن منهاي ٤٧ كيلوگرم حاصل تلاش سركار خانم ماه منير چراغچي و نقره وزن مثبت ٥٤ كيلوگرم هم از شاگردان سركار خانم زهرا صمدي ( مربي تيم ملي ) مي باشد.

گفتنیست؛ این رقابتها فردا در رده سنی جوانان پیگیری خواهد شد.

 

 

پاسخی بگذارید