درخشش دختر مازنی در مسابقات تنیس مناطق آزاد؛
تاریخ: ۲۰:۲۴ :: ۱۳۹۶/۰۴/۳۱
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا
هنگامه عزیزی قهرمان مسابقات تنیس زنان ایران شد + عکس

هنگامه عزیزی ، تنیسور مطرح آملی با برتری برابر همه حریفان خود در مسابقات تنیس مناطق آزاد پنجگانه بانوان کشور در بابل ، قهرمانی این مسابقات را از آن خود کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دردیدار پایانی این مسابقات که جمعه شب به میزبانی مازندران در شهرستان بابل برگزار شد ، عزیزی با شکست ‘ نیایش میرزایی’ از کرمان قهرمان شد و شروع دوباره خود را پس از چند ماه دوری از مسابقات جشن گرفت.
عزیزی تا پیش از حضور در مسابقات تنیس مناطق زنان کشور به عنوان نفر چهارم تنیس زنان ایران مطرح و به تیم ملی نیز دعوت شد.
همچنین ‘ شقایق ذبیح الهی’ ‘ و ‘ ترانه مهران’ هر دو از مازندران به طور مشترک سوم شدند.
در مسابقات تنیس مناطق آزاد پنجگانه بانوان کشور در بابل ۲۰ تنیسور از استان های کشور چهار روز در بابل با هم رقابت کردند .سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده ‘ انیس رسولیان’ بود.

هنگامه عزیزی که از بهترین های تنیس کشور و استان مازندران است و جایگاه چهارمی کشور و سابقه ی دعوت شدن به تیم ملی را در کارنامه دارد پس از مدتی غیبت و حضور نداشتن در صحنه مسابقات با شایستگی قهرمان یک رویداد مهم شد و از بازگشت خود خبر داد
مسابقات تنیس مناطق پنج گانه كشور بانوان به ميزبانی بابل با حضور ۲۰ بازیکن پیگیری شد که در پایان هنگامه عزيزى از مازندران ( آمل) به مقام نخست دست یافت و نيايش ميرزايى از كرمان دوم و شقايق ذبيح الهى از مازندران و ترانه مهران از مازندران به صورت مشترک سوم شدند.

پاسخی بگذارید