تاریخ: ۹:۴۶ :: ۱۳۹۶/۰۴/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

دیدار سوپرجام باشگاه‌های ایران بین پرسپولیس و نفت تهران با برتری شاگردان برانکو به پایان رسید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دیدار سوپرجام باشگاه‌های ایران بین پرسپولیس و نفت از ساعت ۲۱  در ورزشگاه آزادی آغاز شد و در نهایت تیم پرسپولیس با نتیجه ۳بر صفر به پیروزی رسید تا قهرمان سوپر جام شود.

 بیژن حیدری

 علیرضا ایلدروم- یعقوب حجتی

– فرشاد احمدزاده

– علی علیپور (۱۸) محسن مسلمان(۶۵) فرشاد احمدزاده(۸۳) پنالتی

علیرضا بیرانوند، شایان مصلح، شجاع خلیل‌زاده، حسین ماهینی، محمد انصاری، فرشاد احمدزاده، محسن ربیع خواه، محسن مسلمان، علی علیپور، وحید امیری و مهدی طارمی

 طارمی( ۷۳- سیامک نعمتی) مسلمان( ۸۷- طاهرخانی)

میلاد فراهانی، جهانبخش ذبیحی طاهر، حسین جعفری، فرید محمدی‌زاده، امیرحسین فشنگچی، علیرضا عزتی، فرشاد هاشمی، علی میرخراط، مجتبی حق‌دوست، آرش شهامتی و عیسی آل‌کثیر

 حق‌دوست( ۶۹- احمدرضا آزادی)فشنگچی( ۷۳- علی خدایی)میرخراط( ۸۷- علی محمدی)


دقیقه ۹۲
ضربه زیبا و از راه دور نعمتی بعد از برخورد به پای بازیکن حریف و سپس تیرک دروازه راهی کرنر شد.


دقیقه ۸۹
سانتر مصلح با ضربه آکروباتیک علیپور همراه شد و این توپ هم به اوت رفت.


دقیقه ۸۲
بی دقتی بازیکنان نفت و خراب شدن عزتی روی نعمتی، یک پنالتی را برای پرسپولیس به ارمغان آورد.احمدزاده این ضربه پنالتی را به گل تبدیل کرد.


دقیقه ۸۰
وحید امیری قدر پاس فوق العاده و زیبای علیپور را ندانست و با بی‌دقتی هرچه تمام توپ را از فاصله نزدیکی به اوت زد.


دقیقه ۷۷
شوت آل کثیر با فاصله زیادی از روی دروازه پرسپولیس به اوت رفت.


دقیقه ۷۳
روی یک رفت و برگشت، توپ پشت محوطه جریمه به احمدزاده رسید که این بازیکن با ضربه سر توپ را از بالای دروازه نفت به اوت فرستاد.


دقیقه ۶۵
پرسپولیس در نیمه دوم هم گلزنی کرد. در این دقیقه بعد از چند پاس کوتاه، توپ پشت محوطه جریمه به مسلمان رسید و این بازیکن موفق شد با یک شوت مهارناپذیر دروازه نفت را برای دومین بار بگشاید.


دقیقه ۵۸
پرسپولیس بهترین فرصت برای رسیدن به گل دوم را از دست داد. در این دقیقه احمدزاده روی یک پاس عرضی با بغل پا شوتی را روانه دروازه فراهانی کرد که این دروازه‌بان این توپ را هم مهار کرد.


دقیقه ۵۵
ضربه کاشته محسن مسلمان با هوشیاری فراهانی و مهار توپ توسط این گلر همراه شد.


نیمه دوم دو تیم با احتیاط بیشتری کار را ادامه داده با این حال پرسپولیسی‌ها تا دقیقه ۵۰ چندین موقعیت نصف و نیمه را روی دروازه نفت ایجاد کردند.


دقیقه ۴۵+۲
سرانجام در این دقیقه دست علیرضا بیرانوند بعد از ۴۵ دقیقه دوباره به توپ برخورد کرد. در این دقیقه آل‌کثیر روی یک ضربه ایستگاهی توپ را به آرامی به آغوش گلر پرسپولیس ارسال کرد!


دقیقه ۴۲
سانتر ارسالی از سمت چپ توسط مسلمان با ضربه‌ای بی دقت از طارمی همراه شده و این بازیکن توپ را به بالای دروازه نفت فرستاد.


دقیقه ۳۶
طارمی می‌توانست در این دیدار هم گلزنی کند. در این دقیقه پاس عالی ماهینی به مهاجم پرسپولیس رسید اما طارمی با ضربه‌ای آرام و ضعیف توپ را به آغوش فراهانی فرستاد.


دقیقه ۳۴
فشنگچی روی یک ضربه ایستگاهی با پاسی زمینی توپ را به شهامتی داد که این بازیکن با ضربه‌ای آرام توپ را به بدن مدافعان پرسپولیس کوبید.


تا دقیقه ۳۰ این دیدار نفتی‌ها حتی یک حمله نصفه و نیمه را هم روی دروازه پرسپولیس ترتیب نداده‌اند.


دقیقه ۲۷
پاس طارمی به احمدزاده رسید که این بازیکن این توپ را با ضربه‌ای عجیب به اوت فرستاد.

تیم فوتبال نفت که با مشکلات مدیریتی دست و پنجه نرم می‌کند و حتی شب گذشته حمید درخشان به جای علی کریمی هدایت این تیم را به عهده گرفت، برای دیدار سوپرجام در برخی پست‌ها بازیکنان امید خود را به خدمت گرفته است. البته درخشان نیز از روی سکوها کار را دنبال می‌کند!


دقیقه ۱۸
روی پاس عمقی به علیپور، این بازیکن به عمق خط دفاعی نفت زد و موفق شد با ضربه‌ای دقیق به زاویه مخالف فراهانی، اولین گل بازی را به سود پرسپولیس به ثمر برساند.


دقیقه ۱۲
این بار روی کار گروهی پرسپولیسی‌ها از سمت راست دروازه نفت، یک بار دیگر امیری پاس خوبی را به مسلمان داد که شوت هافبک پرسپولیس را فرجی مهار کرد.


دقیقه ۱۰
طارمی با نفوذی دیدنی به قلب نفت تهران زد که در ادامه این صحنه کار گروهی سرخ‌ها با پاس امیری به احمدزاده و شوت سرضرب این بازیکن همراه شد. این شوت هم با فاصله کمی به اوت رفت.


دقیقه ۸
سانتر شایان مصلح با شوت محکم احمدزاده همراه شد که این توپ خطرناک هم راهی کرنر شد.


دقیقه ۵
روی یک رفت و برگشت از روی ضربه ایستگاهی ارسال شده،ابتدا طارمی ضربه آکروباتیک ناموفقی را روانه دروازه نفت کرد و در ادامه ضربه علیپور نیز راهی کرنر شد.


دقیقه ۲ 

شایان مصلح نخستین سانتر بازی را روی دروازه نفت انجام داد که این توپ در دستان رامین فرجی آرام گرفت.

 

/فارس

پاسخی بگذارید