تاریخ: ۸:۳۶ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
نام نویسنده: sobhan

سرپرست تیم ملی والیبال ایران نسبت به برنامه نامناسب سفر تیم ایران به ژاپن که توسط فدراسیون جهانی والیبال و میزبان طراحی شده بود اعتراض کرد. به گزارش مازند اسپرت: و به نقل از فارس، تیم ملی والیبال ایران پس از سفری ۳۰ ساعته به هاماماتسوی ژاپن رسید تا رقابت های خود در مرحله اول […]

سرپرست تیم ملی والیبال ایران نسبت به برنامه نامناسب سفر تیم ایران به ژاپن که توسط فدراسیون جهانی والیبال و میزبان طراحی شده بود اعتراض کرد.

به گزارش مازند اسپرت: و به نقل از فارس، تیم ملی والیبال ایران پس از سفری ۳۰ ساعته به هاماماتسوی ژاپن رسید تا رقابت های خود در مرحله اول جام جهانی ۲۰۱۵ را برگزار کند. شرایط سفر ملی پوشان ایران برای رسیدن به ژاپن به گونه ای بود که اکثر بازیکنان با قرار گرفتن در شرایط سخت و نشستن طولانی مدت بر روی صندلی های هواپیما برای بیش ۱۱ ساعت مستمر و پیمودن سفری ۵ ساعته با اتوبوس بسیار خسته شدند.

همین موضوع موجب شد تا مسئولان فدراسیون والیبال ایران نسبت به برنامه ریزی نامناسب ژاپنی ها اعتراض کنند. امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال ایران اعتراض رسمی خود را به مسئولان فدراسیون والیبال ژاپن و همچنین فدراسیون جهانی والیبال اعلام کرد؛ چرا که با اندکی برنامه ریزی بهتر، مسیری که تیم ایران برای رسیدن به ژاپن در مدت ۳۰ ساعت طی کرد می توانست در حدود ۱۶ ساعت طی کند که مسئولان ایران درخواست کردند، ضمن پاسخگویی در خصوص علت این موضوع، برای بازگشت تیم ملی به ایران این برنامه ریزی به صورت دقیق تر انجام شود.

 

تیم ملی والیبال ایران برای حضور در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۵ در کشور ژاپن، ساعت ۵ بامداد روز جمعه عازم فرودگاه امام خمینی (ره) شد و سپس تهران را به مقصد توکیو ترک کرد. ملی پوشان ایران ابتدا به استانبول رفتند و پس از توقفی حدوداً ۴ ساعته با پروازی ۱۱ و نیم ساعته عازم توکیو شدند و پس مسافتی حدوداً ۵ ساعته با اتوبوس به هتل کنکورد در شهر هاماماتسو رسیدند.

 

 

 

 

پاسخی بگذارید