تاریخ: ۹:۲۶ :: ۱۳۹۶/۰۴/۳۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدافع پرسپولیس گفت: با وجود موفقیت‌های سال گذشته از بعد بازی با ذوب‌آهن پول و پاداشی نگرفتیم و در حالی که لیگ در حال شروع شدن است طلب زیادی از فصل گذشته داریم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسین ماهینی پس از قهرمانی پرسپولیس در سوپر جام فوتبال ایران گفت: این قهرمانی را به هوادارانمان تبریک می‌گویم و خدا را شکر می‌کنیم که توانستیم قهرمانی سوپر جام را نیز به دست بیاوریم. امیدوارم این موفقیت‌ها را در لیگ نیز ادامه دهیم.

مدافع پرسپولیس با اعتراض به شرایط مالی این تیم عنوان کرد: ما نماینده فوتبال ایران در آسیا و امید قهرمانی فوتبال ایران در آسیا هستیم اما صدای اعتراض‌مان به گوش هیچ کسی نمی‌رسد. با وجود موفقیت‌های سال گذشته از بعد بازی با ذوب‌آهن هیچ پول و پاداشی نگرفته‌ایم و در حالی که لیگ در حال شروع شدن است طلب زیادی از فصل گذشته داریم. امیدوارم تا قبل از سروع لیگ مشکلات مالی ما را حل کنند تا بتوانیم با روحیه مناسب نتایج مدنظر هوادارانمان را کسب کنیم.

ماهینی خاطر نشان کرد: العین امارات ۲۰ میلیارد فقط برای جذب بازیکنان خارجی جذب می‌کند اما ما در دریافت دستمزد و آپشن‌های قهرمانی سال گذشته خود مانده‌ایم. از سال گذشته بدون محاسبه آپشن‌های قرارداد خود حدود ۲۰،۳۰ درصد طلب داریم. امیدوارم حق‌مان را بدهند تا ما هم با انگیزه بیشتری بازی کنیم.

/تسنیم

پاسخی بگذارید